Volná diskuze

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
Začínám tvořit něco v grafice a tak protože nemám inspiraci a potřebuju vyzkoušet jak jsem na tom, vám nabízím Logo pochopitelně zdarma, dopište i barvy atd. :)

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Ahoj chystám rozjet stránky o Přírodních rezervacích. Takže logo by jsem potřeboval logo na Přírodní-rezervace.cz Logo a stránky poběží na tomto webu, jaký bude design ještě nevím, ten přizpůsobíme logu a tématu.

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
Turek píše:
Ahoj chystám rozjet stránky o Přírodních rezervacích. Takže logo by jsem potřeboval logo na Přírodní-rezervace.cz Logo a stránky poběží na tomto webu, jaký bude design ještě nevím, ten přizpůsobíme logu a tématu.


A velikost?

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
honzasochurek píše:


Velikost loga je v podstate vzdy stejna - aby mohlo byt na vizitce. Logo se dela ve vektorovem formatu, takze s velikosti pak neni problem.
no cooking

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Ahoj, kdyby byl zájem a chuť, tak mi můžeš udělat nové logo pro www.rybarskadovolena.cz.

Barvy můžeš použít stávající a nebo klidně vymyslet něco nového..., kdyžtak bych si přestyloval web. Nejlépe ale barvy zelená a nebo nějaká modra :). Já jen, kdyby náhodou byla chuť, není to nutné :)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Super...tak logo na Linkfarma.cz ... chtěl bych tam mít obrázek farmáře :-) ...a slogan "Vypěstujeme Vám větší rank"
..když ho použiju, zaplatim.
...ideálně bych potřeboval logo ve vektoru (když nepujde, tak jen bitmap)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
Super...tak logo na Linkfarma.cz ... chtěl bych tam mít obrázek farmáře :-) ...a slogan "Vypěstujeme Vám větší rank"


Výborný slogan, pobavil :-)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
janKali: dik. jen místo "Vám" tam dám asi radši "vám". jinak, ještě jsem tam nic nezasadil a už vyrostl rank na 20...tomu hodnocení Seznamu nějak nerozumim popslední dobou.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
janKali: dik. jen místo "Vám" tam dám asi radši "vám". jinak, ještě jsem tam nic nezasadil a už vyrostl rank na 20...tomu hodnocení Seznamu nějak nerozumim popslední dobou.


No to je jedno, že jsi tam nic nenasadil, ale odkazy na tu doménu vedou? Vedou.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
Rozesláno všem zájemcům: Zdravím, bohužel se naskytla chyba a tak rychle jako jsem s grafikou začal budu muset skončit, všem se omlouvám, možná se o něco ještě pokusím.

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Tak takhle to asi daleko nedotáhneš, když s něčím končíš dřív než jsi začal.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
To byla jen zkouška kdo na to skočí :-D

Daze80
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 62
Registrace: 18.12.2011
honzasochurek: Co ti tak nešlo že si se na to hned vyprdl ?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Možná Honzovi kleklo malování :-) Čekal jsem na první výtvor, i když mě dost zarazilo, že se tu neobjevila ukázka loga, na kterém si se učil, je jedno co by to bylo za web/firmu/projekt, ale alespoň něco.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
honzasochurek píše:
Rozesláno všem zájemcům: Zdravím, bohužel se naskytla chyba a tak rychle jako jsem s grafikou začal budu muset skončit


Nejake vysvetleni?

Ani jeden to nedostal?
no cooking

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tomu říkám přínosné vlákno pro uživatele, nalákat kde koho a pak šmitec :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se