Volná diskuze

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Už jsem to tady jednou řešil, že se mě stránky načítají pomalu. Aktualizace proběhla, některé úpravy také, ale stále to není ono.Žádám tedy o další rady a také o zhodnocení stránek. Dnes díky spolupráci s zahraničím, je návštěvnost již tři dny okolo 2000 lidí denně, což je výrazný posun a díky originálnosti, návštěvnost poroste, ale právě kvůli tomu mě děsí ta pomalost.Jinak některé licence na některé fotky mám jediné v Evropě.
Jinak pokud by tady někdo byl kdo by se chtěl podílet na stránkách a rozumněl tomu, nebráním se spolupráci.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Ahoj,
jestli máš na mysli web papousci.net (nevím, proč jsi založil další téma?), tak mě ten web teda jede celkem solidně. Docela to lítá, takže bych tam problém neviděl. Ale je pravda, že je půlnoc, tak tam teď asi nebude taková zátěž.

Edit: No, tak teď jsem to zkoušel znova a zdá se mi to už pomalejší... Co máš za hosting? Já jsem u Wedosu No Limit Extra, mám v průměru zhruba 1000 UIP denně, magazín je taky obsáhlej a plnej reklam, nepoužívám ani žádný plugin na cache stránek a jede to celkem obstojně... Jestli není Tvůj problém v hostingu...

vdusek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 9
Registrace: 15.09.2012
Uý jsem to jednou psal - http://www.webpagetest.org/result/121213_E7_NM0/
resp. http://www.webpagetest.org/result/12121 ... 1/details/ řádek7,8,34 a nastavení serveru - pokud máte zájem, napište...

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Vyzkoušej i zmenšení obrázků obrázek 145x145 prostě nemůže mít přes 50 kb, náhled videa přes 250 kb je taky hodně.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Fit píše:
Ahoj,
jestli máš na mysli web papousci.net (nevím, proč jsi založil další téma?), tak mě ten web teda jede celkem solidně. Docela to lítá, takže bych tam problém neviděl. Ale je pravda, že je půlnoc, tak tam teď asi nebude taková zátěž.

Edit: No, tak teď jsem to zkoušel znova a zdá se mi to už pomalejší... Co máš za hosting? Já jsem u Wedosu No Limit Extra, mám v průměru zhruba 1000 UIP denně, magazín je taky obsáhlej a plnej reklam, nepoužívám ani žádný plugin na cache stránek a jede to celkem obstojně... Jestli není Tvůj problém v hostingu...

Reklamy už jsem omezil na minimum, dokonce sesnažím dávat co nejmenší fotky, jelikož mě někdo poradil, že i přesto, že do náhledu je WP ořízne, tak stejně to načítání brzdí. Udělal jsem i nějaké úpravy v kodu podle různých návodů. Já to mám na VPS a je to dost silný a stabilní v tom to nebude, jedou na něm weby který mají mnohem větší návštěvnost, je pravdou, že nejsou na WP, ale i tak. Nevím proč to prostě je. I šablonu jsem vyzkoušel měnit a nic.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se