Volná diskuze

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Chtěl bych se zeptat za jak dlouho vám přijdou peníze z cizí banky? Ptám se proto, že dříve jsem používal Komerčku a tam to chodilo do druhého dne, max. za 2dny byly peníze na účtu. Nyní jsem přešel k air bank a mám pocit, že bych si mohl postavit "čekárnu".

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
jak kdy, někdy do druhého dne do jiné banky a někdy i několik dní v rámci jedné banky
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Sir-HD
WD Trader: 4.36/5

Příspěvky: 423
Registrace: 15.01.2012
Mám KB a chodí mi do 2 dnů. Nezpozdili se nikdy. Jsem u nich už dlouho. Pamatuji si, že když jsem podepisoval smlouvu, tak jsem se na toto ptal. Myslím, že mi tenkrát řekli, že je povinné doručit peníze do 2 až 3 dnů ....
http://www.rodinneuspory.cz - Finanční magazín online

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
když jsem z jednoho účtu u KB posílal na druhý taky u KB tak jednou to je hned a jednou zase a až za několik dní, přitom při převodu z KB do ZUNO tak peníze odeslané ráno tam jsou vidět druhý den. Převod Fio - Fio vždy během chvilky, Zuno taky rychle. Kéž by byl zákon co by to urychlil i mezi bankama.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Uvnitř banky to bývá obvykle do hodiny, zato mezi bankami je to horší. Většinou do druhého dne, ale může se stát, že se platba zpozdí a přijde s denním zpožděním.

Wladass píše:
Však dle zákona je to max. do 3 pracovní dnů ne ?


Dle zákona na to mají 48 hodin, dříve na to měli až 72 hodin (tj. ony 3 dny), ale naštěstí to před dvěma-třeba rokama zkrátili.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Jo tak, díky Otakare. Já mám RB a tam je vše ihned, většinou právě přijímám a odesílám peníze z RB do RB a pokud ne, tak tu máme PayPal, nebaví mě na peníze čekat :)

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Je to jak pise Whispere ... banky maji ze zakona D+1 = (48 pracovnich hodin) a na odeslani zahranicni platby D+2. Nicmene se to tyka odeslani penez, otazkou je jak je to u prijmu ... nektere banky ti jeden den penize "zauctuji" ale az teprve druhy den z pristupni ...

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
gransy píše:
Je to jak pise Whispere ... banky maji ze zakona D+1 = (48 pracovnich hodin) a na odeslani zahranicni platby D+2. Nicmene se to tyka odeslani penez, otazkou je jak je to u prijmu ... nektere banky ti jeden den penize "zauctuji" ale az teprve druhy den z pristupni ...

spíš se častěji setkávám, s tím, že už na účtš peníze jsou v použitelném zůstatku ale ne v běžném zůstatku a přehledu
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
idp píše:
spíš se častěji setkávám, s tím, že už na účtš peníze jsou v použitelném zůstatku ale ne v běžném zůstatku a přehledu

Jo to je třeba u KB běžný jev, v použitelném zůstatku už peníze jsou, ale jako přijatá platba a zůstatek se objeví až druhý den.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

vladimirek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 07.08.2012
Ze stejné banky to mám během dne. Z cizí ty klasické 2 - 3 dny. Většinou, ale čekám jenom 2 dny.

zdenicka113
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 17
Registrace: 09.03.2012
Měla jsem ČSOB, ale tam to trvalo hodně dlouho, spíš jsem měla pocit, že ty peníze drží, aby jim skákali úroky, ale teď mám novou banku a jsem spokojený, peníze jsou v rámci banky do hodiny a z jiné do pár hodin.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Mám Poštovní spořitelnu a GE a u obou od odeslání peněz maximálně do druhého dne, pokud to není z pátku na pondělí a nebo nějaký svátek.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Za dva dny i z jine zeme.
no cooking

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
mame RB ... pokud se to z cizi banky posle do cca 16h (vetsina bank) tak to prijde hned nasledujici pracovni den. V ramci RB je to hned. Zahranicni od jednoho do par dnu.

adam.852
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 18.12.2012
Mám spořitelnu a peníze přijdou většinou druhý nebo třetí den. Občas se připíšou i v sobotu.
Bohemia Energy plyn ceník pro rok 2013 naleznete zde.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se