Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdar. sorry, ale tohle jsem sem musel dát. Dneska mi přišly nové výsledky z vyhledávání:
1 muj web je na KW na Seznamu:
"nebankovní půjčka"...2.místo
"půjčky ihned"...4.místo
"půjčky bez registru"...1.místo
"pujčky na směnku ihned k vyplacení"...5.místo

..atd. Co to je?

teď jsem to prohnal seo nástroji...zdá se, že přecházejí na stejnou taktiku jako Google :-( ...ale návštěvnost se podivně zvýšila. možná dochází k novému přepočtu.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
O jaký web se jedná ? Webu pujcky-bez-registru.name tam nikde nevidím. Přes : http://www.monitoruju.net/vyhledavace/ určitě nic na tvůj web nevychází.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Wladass: divný,co? jsem čekal, že tam uvidim jiný z mých webu...tenhle tam mit zrovna nemusim...ale jako nezlobim se :-D . Možná nějaký předvánoční žertík

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Vidíš, kdyby si měl všechny weby na prvních pozicích, tak tě tyhle přepočty vzrušovat vůbec nebudou :)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
tak ostatni mam v mezi prvnima deseti....lezou nahoru, nevim cim to je. pockam na dalsi seo statistiky. Ale myslim, ze to je chvilkovy efekt, ze dochazi k prepoctu

na KW "půjčky do 5000" mi dokonce preskocila stránka muj druhy web

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
A můžeš napsat, co přesně by nyní mělo být tím tahounem vzhůru?

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
U seznamu tomu je delší dobou počet odkazů. O tom jestli jsou relevantní nebo ne, je seznamu jedno. Pokud chceš bejt první delší dobu a ne jen v období "seznam testování", tak je jich potřeba kvanta.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Wladass: dík, taky jsem to zrovna našel. si byl rychlejší

janKali: to by chtělo znát víc lidí :-D

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Tak jsem po této zprávě aktualizoval pár slpovních spojení a tam co jsem byl do 10. místa, tak jsem na 160. Všeobecně všechny obecnější slova šílený propad. Naopak na přesnější fráze to šlo nahoru, ale spíše to vidím negativně než pozitivně.

-- 18. 12. 2012 19:13 --

A nejvtipnější je údajná relevance tady:

http://search.seznam.cz/?q=Likemarket&count=10&from=1

Včera byl web Likemarket.cz na dotaz LIKEMARKET první (jak jinak taky) a nyní je na 7. pozici...

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
janKali: propočet požád ještě probíhá...už ne tak hekticky, ale pořád se pozice ještě mění ... já jsem teda překvapení KW "nebankovní půjčka" web na to nemám vubec stavěný, ani backlinks ne. Zdá se, že Seznam dáva znovu šanci microsite - dřív to byly spíš inzertní portály a katalogy

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Všechno špatně tohle... Tyhle jejich výkyvy, kdy se někdo probudí a napadne ho, že by měl něco udělat... to by se mělo zakázat!

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
janKali: je to presne to, o cem jsem psal...zamícháním karet Seznam opet vydela na PPC reklamne....kazdopadne aktivita se vyplaci, zmeny sleduju vzdy tak po tydnu. mozna to chtelo odklidit stare a neaktualizovane weby

libje
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 104
Registrace: 16.12.2012
Jo presne, ted to skace docela casto a docela hodne, ach jo...
Sledovat majetek můžete když pořídíte kamerové systémy online.
Alarm do bytu při alarmu pošle SMS nebo zavolá na mobil.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Stále to pěkně lítá.
Se musí vrátit zpět jinak je to na hlavu postavené

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Mě ani ten návrat zpět nepotěší, protože v posledních dnech před Vánoci, kdy mohli chodit objednávky z volného vyhledávání se s tím **** a mě se krátí zisky...

Talmer
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 66
Registrace: 25.06.2012
Souhlasím, Seznam si dělá co chce. Nemyslím si že je normální měnit relevanci tak, že web skočí z 13. místa na 2. "přes noc". A vidím i změny o 30. míst vpřed apod.. :)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Když vidíš změny směrem vpřed, tak je to dobré, když dozadu, tak je to krize...

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Klasika, toto robia takmer každé Vianoce. Je to ideálny spôsob ako vytiahnúť ďalšie peniaze do Skliku od majiteľov eshopov..

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
zajímavý úkaz reoladnul jsem stránku a weby byl o 6 míst z5

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Tohle nejde moc ovlivnit... existuje na to otřepaná fráze "nespoléhat se na jeden zdroj návštěvnosti" - jenže návštěvnost z vyhledávačů vychází pořád nejlevněji..

Zajímavé že svoje weby co sleduji jsou na tom pořád stejně...

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zatim to vypadá, že propad se týká hlavně e-shopu, inzertních webu a katalogu. Microsite naopak lezou nahoru. Velkou váhu má teď taky "reputace" stránek. U mně šly weby teď výrazně nahoru. (trochu dolu slezly weby na subdomene)

-- 19. 12. 2012 17:55 --

wico píše:
zajímavý úkaz reoladnul jsem stránku a weby byl o 6 míst z5


Asi mají stejné hodnocení. u některých webu to mám podobné

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
Zatim to vypadá, že propad se týká hlavně e-shopu, inzertních webu a katalogu. Microsite naopak lezou nahoru. Velkou váhu má teď taky "reputace" stránek. U mně šly weby teď výrazně nahoru. (trochu dolu slezly weby na subdomene)

-- 19. 12. 2012 17:55 --



Asi mají stejné hodnocení. u některých webu to mám podobné

Pravda je, že minisite na longtail jsou na tom stejně a někdy lépe.
Například, ale web což mě ser* parádně na top kw od roku 2008 stabilně mezi první až 5 pozicí (mimo podobné akce seznamu jako je tato) vypiplaný k smrti spadnul někam do neznáma lítá někde na 3 stránce, až někam kam už se nedívám… a to mi nejde do hlavy, protože odkazy si hlídám, jak to jde a mám vyměněno dlouhodobě pouze s 5 weby kde je propad také. Pak spousta nasbíraných odkazů z for, rss agretárů atd., které neovlivníš. Před námi třeba weby v AJ jeden dokonce na parkingu:). Google beze změn 1/3.
Takže se to logicky snad musí vrátit nebo to takto není možný.
hm tak dnes už i azbuka na 4 fleku

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se