Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdar. Dneska mě pobavil jeden článek v souvislosti s poskytovateli hostingu a konci světa, tak jsem se rozhodl. že otevřu nové (snad né zbytečné) vlákno. (ještě že jsem si dneska novou doménu zaregistroval u Wedosu, hned jsem klidnější, že když už né já, tak alespoň moje domény přežijí :-D).

Co vy, jaké máte plány na rok 2013? Jaké projekty připravujete, na co se můžeme tešit? (nebo si rezervujete místo v protiatomovém bunkru a ve velkém skupujete potraviny? :-D)

Btw: nenechala včelka Mája někde na šutru info, ve kterou hodinu přesně TO má příjít?

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
V Čechách je málo krytu a soukromých ještě méně :) Takže musíme myslet do budoucnosti a nezabývat se koncem světa :)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Miskin: zajímavý námět na podnikání. doména soukromybunkr.cz je ještě volná :-D

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Seznam ti jí stějně za den nezalistuje do vyhledávání, takže je bezcenná :-D

Ale k věci - kraviny jako konce světa mě jen rozesmívají. Jsem zastánce reality a ne nesmyslů. Však ti šikovní májové ten kalendář mohli spočítat jen někam a ne do nekonečna... A stejně to už přepočítávali několikrát (mají to jinak než my teď kalendář) a každý se pokaždý dopočítal někam jinam...

Co se týče projektů, tak mám před dokončením jeden, který by tu mohl zajímat hodně lidí - měl být velku už v úterý, ale testování ukázalo, že není vše stoprocentně doladěno, tak jsem dal programátorům vánoční volno (místo vánočního stresu) a půstíme se do ladění nekdy na začátku ledna. Jinak nic moc v plánu nemám.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Já už by jsem chtěl konečně rozjet něco na moji jediné doméně PaBlb.cz aby jsem si projekt mohl dát do podpisu a získat tak maximálně relavantní odkazy z fora webdeal.
Aby jsem byl jako Wladass, který to má taky tak s těma odkazama perfektně.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Plány mám jednoduché, lepší je neplánovat nikdy nic, jelikož se to nikdy moc stejně nepovede :-).

Ale když to vezmu vážně, tak moc novinek v plánu nemám, spíše chci zredukovat to co mám již teď, než něco nového spouštět a více se zaměřit na současné weby.

Jinak, blbost typu Konec světa se mě netýká a směju se těm, co na něco takového vůbec věří (když i samotní Májové z toho mají psinu) :-D. Když už by něco takového mělo přijít někdy, tak to určitě nebude nikde napsané, natož aby se to dalo do puntíku předpovědět
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
wico píše:
Já už by jsem chtěl konečně rozjet něco na moji jediné doméně PaBlb.cz aby jsem si projekt mohl dát do podpisu a získat tak maximálně relavantní odkazy z fora webdeal.
Aby jsem byl jako Wladass, který to má taky tak s těma odkazama perfektně.


Jako já nechtěj být, sem hrozně línej člověk když se to tak vezme :P
Nicméně k věci. Já bych chtěl po novém roce spočítat kolik mám domén a udělat v tom nějaký systém a konečně spustit monitoring na Monitoruju.net, malá ukázka:

monitoring.png

Jak mi to krásně zaznamenává zaindexovaný stránky :)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Tak o konci světa má většina podobný názor. Důvod proč u Májů končí kalendář dnes je, že jim prostě jen došlo místo pro další dny na šutru :-D a žádná apokalypsa se konta nebude...i když...něco vidím z okna, něco sem letíííííííííí

Jinak, plány je dobrý si dávat předem, ale spíš menší, protože když si budete dávat větší cíle a plány na další dny, jejich nezdar vas bude demotivovat ještě více. Tak to alespon funguje u mě. Dám si třeba ukol jen na 2 hodiny denně a spočítejte si kolik hodin je to za měsíc.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Jo tak jestli sem něco letí, tak já nic nevidím. Všude na obloze mraky... To určitě objednali Májové, abychom se neděsili :-)

Jinak co se týče cílů - podle mě je dobré dávat si reálné, nebo mírně optimistické cíle, protože nikdy se nepodaří na 100% co člověk chce (a mnohdy je to ne přímo jeho vinou) a proto pak při mírně optimistickém předpokladu skončíš na reálu. Jen tak může business růst.

libje
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 104
Registrace: 16.12.2012
No jo, konec sveta nejspis nebude :) Nekomu vyhovyjou mensi, realnejsi cile, nekoho motivuje k praci vyzva a vysoky cil. Takze kazdy dle libosti, zaklad je ale aspon nakou vizi mit.
Sledovat majetek můžete když pořídíte kamerové systémy online.
Alarm do bytu při alarmu pošle SMS nebo zavolá na mobil.

Duhos
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 15
Registrace: 30.05.2012
Zacatkem roku planuju znovu rozjet svuj hobby web http://www.konopijakolek.cz a to v trochu vetsim stylu. Potrebuji, aby si web na sebe zacal vydelavat (provoz, preklady clanku, propagace). Naposledy jsem se mu venoval pred pul rokem (mel jsem jine starosti) a jeho navstevnost se za tu dobu paradoxne 2-3x zvysila.. Ten web tedy potencial ma, tak bych to z nej rad vymacknul vice, nez to stale jenom dotovat.. Pak mam v planu jeste jeden konopny projekt, ale to si zatim necham pro sebe..

lord
WD Trader: 3.25/5

Příspěvky: 201
Registrace: 09.11.2012
já bych rád konečně rozjel web ojetemoto.cz, ale nedostatek financí mi nedává možnost se do toho pustit. A taky bych rád, aby tady někdo udělal pořádek s těmi rádoby pisálky za pár korun, pač je to k smíchu a zároveň i k pláči:))

Vituld
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 04.11.2012
Žádný konec, jedeme dál :-) Hodně lidi si to asi přálo, ale nepochopili, že pouze konči cca 5 tis. let trvající horoskop znamení (je to podle postavení hvězd) tzn. plácnu byl vodnář, tak je teď ryba... Konec přijde tak za 4,5 miliardy. Máte dost času na svoje projekty :-)

lord
WD Trader: 3.25/5

Příspěvky: 201
Registrace: 09.11.2012
Vituld: hurá, to mě nakoplo :D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se