Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdarvím. Nový rok přišel a s ním i nová energie obchodníků. Nevím jak u Vás, ale během dnešního dne 4 emaily od Kirše, 2 telefonáty s obchodní nabídkou. Človek by si řekl, že si firmy dají na začátku roku klídek, ale "cyhyba lávky". Nebudu tyto praktiky tady kritizovat, protože je do jisté míry používám také. Připadá mi ale, že je čím dál více obchodníků a méně spotřebitelů :-D.

Jak jste na tom vy? Jak (ne)úspěšně bojujete se spamy a obchodními nabídkami?

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Já jsem včera započal dvě spolupráce se dvěma poměrně velkými klienty. Normálně máme tak velkého klienta třeba jednou za tři měsíce, teď přišli dva za jeden den. Byl jsem velmi překvapen. K tomu nám došlo poměrně dost menších objednávek.

Co je ale zajímavé:
Včera jsem na všech svých magazínech vypozoroval až trojnásobnou návštěvnost! Většina přístupů byla ze Seznamu. Zaznamenali jste to také?

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
spamy nečtu
telefony mám dva jeden neveřejný pro pár lidí
druhý veřejný kde si nabídky rád poslechnu a když je toho nějako moc tak ho jednoduše vypnu koukám že je vypnutej :)
Jiří Rostecký píše:
Co je ale zajímavé:
Včera jsem na všech svých magazínech vypozoroval až trojnásobnou návštěvnost! Většina přístupů byla ze Seznamu. Zaznamenali jste to také?

Se probudili lidi po oslavách možná:)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Jiří Rostecký: u mě byla také zvýšená návštěvnost. Pravděpodobně tomu nahrály dny volna (kdy byl naopak úbytek návštěvnosti) a pak možná novoroční předsevzetí a nová energie do práce. Možná v tomto roce čeká firmy nabízející marketingové služby rozkvět, uvidíme. Celkem by mě zajímaly i nějaké statistiky, co se týče kupní síly obyčejných "konzumentů" a zájem o podpůrné marketingové služby podnikatelů. Pokud někdo najdete takové články, dejte vědět. díky.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Jiří Rostecký píše:
Já jsem včera započal dvě spolupráce se dvěma poměrně velkými klienty. Normálně máme tak velkého klienta třeba jednou za tři měsíce, teď přišli dva za jeden den. Byl jsem velmi překvapen. K tomu nám došlo poměrně dost menších objednávek.

Co je ale zajímavé:
Včera jsem na všech svých magazínech vypozoroval až trojnásobnou návštěvnost! Většina přístupů byla ze Seznamu. Zaznamenali jste to také?


Stačí napsat jeden článek a návštěvnost roste sama :D
Obrázek

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Wladass: slušný. Jen doufám, že si nevypustil nějakou novinářskou "kachnu" :-D. třeba jako že konec světa přeci jen příjde ale se spožděním apod. :-D

Pokud by to bylo zajímavé téma, tak bych zvážil i reklamu.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
wico píše:
e probudili lidi po oslavách možná:)

V tom případě ale leželi v deliriu několik měsíců předem... :D Možná za to ale může ta amnestie...

Poptavka-zdarma.cz píše:
Jiří Rostecký: u mě byla také zvýšená návštěvnost. Pravděpodobně tomu nahrály dny volna (kdy byl naopak úbytek návštěvnosti) a pak možná novoroční předsevzetí a nová energie do práce.

Asi máš pravdu. Mohlo by to ale pokračovat... :)

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Nová energie je znát všude. Spousta mailů na spolupráce, nové zakázky, hodně článků od blogerů (většina z nich se po dlouhé době probudila - asi předsevzetí) a hlavně je to znát všude kolem mě. Lidé, kteří byli poslední měsíce v pohodovém tempu mi teď připadají, že opravdu pracují :D Snad to nám všem takto vydrží co nejdéle :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
Wladass: slušný. Jen doufám, že si nevypustil nějakou novinářskou "kachnu" :-D. třeba jako že konec světa přeci jen příjde ale se spožděním apod. :-D

Pokud by to bylo zajímavé téma, tak bych zvážil i reklamu.


To je statistika Wladass.cz :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se