Volná diskuze

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Koukám na nabídky internetu na ntb. Potřebuji ho využívat zhruba 2-5 dní v měsíci, nikdy třeba vůbec. Takže je pro mě ideální platit za připojení denně, ale koukám že skoro nic na trhu není :(
Měl jsem kdysi půjčeného ufona a tam kde potřebuji signál měl, ale nemám dobrý pocit z vývoje firmy, nevíte jak na tom je?

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Mám T-Mobile a absolutní spokojenost, je sice dražší, ale sviští to...
Ufona jsem měl několik let, a už bych se k němu nevrátil, a to nejen kvůli nejisté budoucnosti.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Mám zkušenosti jak s O2 tak Vodafonem, obojí jede na 3G pěkně, bohužel s pokrytím je dost problém a nejdůležitější je tedy vybírat podle oblasti kde chceš připojení používat. Koukni na stránky operátorů mají tam mapy pokrytí. Sice je GPRS a EDGE všude ale ty jsou pro běžné prohlížení webu nepoužitelné.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

daniela
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 03.01.2013
Mám internet taktéž od T-mobile a můžu říct, že mi vyhovuje. Je pravda, že ta cena je trošku vyšší, ale pro mne jinak zanedbatelná.

-- 03. 01. 2013 21:19 --

Elimon plyn je dobrou volbou mezi levnými energiemi.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Měl jsem teď o Vánoce od Vodafone a připadalo mi, že mi ten internet domů nosili v kýbly :) Nikdy víc :D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
I moje zkušenost s O2, Ufonem a Vodafonem je taková, že nejlepší mobilní internet je sakra dlouhý kabel bohužel. Rychlost byla vždy tak žalostná, že jsem na to neměl nervi, vypnul a hledal nejbližší McDonald nebo free Wifi.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
No já u O2 i Vodafonu v pohodě 2,5 Mb/s i víc, ale pouze tam, kde byl k dispozici 3G signál. Takže rychlost lepší než "až 16 Mb/s od O2 na kabelu". Tady jde hlavně o pokrytí na operátorovi až tolik nezáleží. V částech Prahy jsou i LTE od O2 a T-Mobile, kde už je velmi pěkná rychlost. Ale odezva a stabilita se jen tak kabelu nevyrovná, ale pro běžné používání to stačí.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
To pokrytí signálem je tu podstatné, u O2 na mapce vidím, že u nás signál 3G je, připojím se a... nic EDGE. No a u T-Mobile zase na mapce to pokrytí není a připojím se a.... 3G 3mb. Takže asi tak :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se