Volná diskuze

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Vy co blogujete nebo píšete články. Zajímalo by mě jaký největší počet komentářů máte u jednoho článku a čeho se ten článek týká. Já poslední dobou napsal pár žvástů a nestačím se divit nad počtem komentářů, jak jste na tom vy ?

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Co jsem koukal, tak jeden z nejkomentovanějších je o společnosti W...
A tam se není čemu divit, že je tam tolik komentářů oni si takovéhle články vyhledávají a pak se rozepíšou, ale o úplných kravinách. Já když jsem to pročítal, tak jsem si říkal zase jedno a to samé.
Ale jinak píši blog, ale zatím jen jeden komentář. Chodí ke mně asi jen tak 30 lidí denně.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak já moc nemám, asi nepíšu tak záživné žvásty :-D nějvíc nějakých 25. Ostatně to, že lidi komentují kolikrát ty největší chujoviny, můžeš vidět na novinkách dnes a denně.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Tak u mého nejkomentovanějšího článku mám 638 komentářů a jedná se o článek, ve kterém jsem nabízel pozvánky do Google plus (zde)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Ty krávo, tak to tady asi nikdo netroufne :D Gratulace, pěkná práce :)

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Já stále čekám na třicítku, tu jsem ještě nepřekonal.


Evidentně jsou to články s trochu kontroverzním názorem. U všech jsem měl docela strach z toho, že mě někdo hodně zkritizuje. Nakonec se tak ani nestalo.

-- 05.01.2013 13:56 --

Jan Paluska píše:
Tak u mého nejkomentovanějšího článku mám 638 komentářů a jedná se o článek, ve kterém jsem nabízel pozvánky do Google plus (zde)

Jo, to bylo něco. Pamatuješ, jak jsme se div nepředháněli? :D Na to jsem měl taky někde pár stovek...

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Jan Paluska píše:
Tak u mého nejkomentovanějšího článku mám 638 komentářů a jedná se o článek, ve kterém jsem nabízel pozvánky do Google plus (zde)



Jo to byl G+ plus hit. teď bohužel se snaží jen udržet.
Ale jinak gratulace pěkný počet :)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Jiří - jo jo pamatuju :)) Všichni chtěli do G+ ale pozvánky dostali jen někteří :) V tu dobu měl blog hodně moc návštěv :D měl jsem odkaz i na Lupě a takových webech, někdo to tam naházel a z tama chodili lidi :D ale co, byla to taková jednorázová hurá akce :D ale sranda byla
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

zorbon
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 12
Registrace: 08.09.2012
Tak to já abych se se svým maximem choulil někde v koutě. :-)

Moje max. je 19 komentářů u článku o Windows 8 RTM , pak několik s 10 až 15 komentáři a poslední dobou se žádným nebo výjimečně s jednou či dvěma.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Moje maximum je 181 komentářů u jednoho článku, týkajícího se takové na půl podvodné nabídky, ale těžko říci, jestli to není tím, že píšu samé bulvárnosti, jak jsem se včera a dnes dozvěděl :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
alijosha píše:
Moje maximum je 181 komentářů u jednoho článku, týkajícího se takové na půl podvodné nabídky, ale těžko říci, jestli to není tím, že píšu samé bulvárnosti, jak jsem se včera a dnes dozvěděl :-)



:D
Já se normálně bavím tím, jak tam pořád w... píše. Jsem rád, že se do toho konečně vložili lidi, kteří jsou v obor již déle (ty a wladass)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak jsem se tedy koukl lépe a na blogu mám nejvíc 27 komentů u tohoto článku http://www.1bloger.cz/rubriky/net-a-it/ ... to-dopadlo , nicméně jsem na četné žádosti čtenářů nasadil jiné komentáře, které umí odběr RSS kanálu, oznámení o nových komentářích emailem, avatary, a další věci. Je tedy možné, že komentů přibude.

Jen bych se zeptal, co je podle vás lepší, nejnovější komentář jako první a nebo jako poslední ve výpisu komentářů ?

-- 05. 01. 2013 17:03 --

alijosha píše:
Moje maximum je 181 komentářů u jednoho článku, týkajícího se takové na půl podvodné nabídky, ale těžko říci, jestli to není tím, že píšu samé bulvárnosti, jak jsem se včera a dnes dozvěděl :-)


No koukal jsem, jak se ti to u tématu s W.. rozjelo, já tedy mohu jen konstatovat, že jsem obdržel omluvu s vysvětlením situace na email, což tedy beru jako pozitivní krok.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
freez píše:
Jen bych se zeptal, co je podle vás lepší, nejnovější komentář jako první a nebo jako poslední ve výpisu komentářů ?

Urcite je lepsi umisteni nejnovejsiho komentare az na konec.

Tip: Priste az si budes hrat s komentari, tak to udelej radsi v noci. Kdybych si nezkopiroval svuj prispevek pred odeslanim, tak je nenavratne ztracen! :D

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
freez píše:
Jen bych se zeptal, co je podle vás lepší, nejnovější komentář jako první a nebo jako poslední ve výpisu komentářů ?


Určitě novej komentář až nakonec, líp se to čte :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
stephan píše:

Tip: Priste az si budes hrat s komentari, tak to udelej radsi v noci. Kdybych si nezkopiroval svuj prispevek pred odeslanim, tak je nenavratne ztracen! :D


Já jsem si říkal, no tak těch 5 minut to bude raz dva, no když jsem pak viděl ten tvůj dlouhej komentář, tak jsem si říkal, doufám že to nemusel psát dvakrát :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Carl114
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
145 komentářů s tím, že jsem přidávání nových posléze zakázal. Aby z článku nebyla dlouhá nudle. Šlo o tenhle článek o závislosti na pc.

Ale počet komentářů neznačí kvalitu. Tohle jsem si vždycky myslel, ale jde prostě jen o to, že lidi chtějí něco říct, řešit problém. To, že nějaký článek má málo komentářů neznačí nic o tom, že by byl třeba špatný. Tohle mě trošku trvalo pochopit :). Třeba můj současný článek o zrychlování stránek má komentářů jen 10, ale kvalitou a přínosností je úplně jinde než ten o počítačích...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Otakar Pěnkava píše:
Stačí se dotknout nějakého citlivého tématu a o komentáře je postaráno.



Sice ano, ale poté je otázkou o jaké komentáře.
Někdy je lepší nemít žádné komentáře, než ty komentáře, které někdy někteří dokáži vyplodit.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
U mě nejvíce 13 komntářů u článku "Pozor na slevový server .pumba.cz http://mojeokoli.cz/index.php?a=169
V poslední době se mi na blogu začínají objevovat komentáře pravidelných čtenářů, jsou přínosné a moc mě těší.

bsteeer
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 65
Registrace: 01.11.2011
U mě by to bylo kolem 10-ti komentářů na článek v případě, že bych schvaloval výhodné nabídky na získání zahraničního trafficu :-D . Jinak nejvíce bylo asi 7 u článků u osobního názoru na firmware Cyanogenmod pro Galaxy Ace. Backlink někdo zaslal na svetandroida.cz a už to jelo. Pamatuji si, že první komentujícím na mém blogu byl právě Turek.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se