Volná diskuze

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Potřebuji nyní založit tak 30 jednúčelových mailových účtů. Je mi prakticky jedno kde, kapacita miniaturní...Tak jde to samozřejmě ručně, ale krapet zdlouhavé. Klidně těch 30 účtů může mít stejné heslo...Jde to vůbec u nějaké mailové společnosti?

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
To asi nejde jen tak, jelikož takhle by se snadno vytvořili emaily na spamování.
Ale nejspíše by šel napsat nějaký script, který by ti zaregistroval dané emaily a udělal vše potřebné, ale jednoduší je opravdu si je zaregistrovat ručně.

A k čemu je vůbec potřebuješ 30 emailů?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
No na spam ne...v podstatě to ani nepotřebuju já, ale někdo z rodiny kvůli nějakýmu hlasování...sem jim říkal, že to mají beztak omezené na IP adresu...no je to blbost...ale tak mě napadlo, zda to vůbec jde...díky :-)

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Aha hlasování, no tak podle toho a jaké hlasování se jedná někde je to na IP, někde na email.
Opravdu jde o tu důležitost hlasování. Ale když se to tak vezme, tak stejně jde tak nějak o nějaký "podvod" :).

Jinak nemáš zač :)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Vyber nějakou svou doménu a přiřaď k ní doménový koš či jak se to jmenuje. Je to redirekt všech emailů co směřují na doménu na jeden email. Pak nemusíš nic zakládat. cokoliv@domena.tld bude přesměrováno na jeden email. Tedy všechny ověřovací kódy atd.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
to Drago: No to by šlo, kdybych to měl pro sebe...ale díky, to se může někdy hodit...

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Tak já mu nechtěl navrhovat, aby bral email své domény.
Jinak samozřejmě mě tohle taky napadlo, ale pro jeho účely je to nevhodné.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se