PPC

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Zdravim,

od poloviny prosince klesala cena za proklik. Myslel jsem, ze se to v novem roce zlepsi, ale zatim se nic nedeje. Kdy ocekavate narust cen PPC?

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Spíš by mě zajímalo, jaký je zájem o PPC. Jestli klesá nebo narůstá. Případně jestli obchodnící volá raději jiné strategie.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
My raději jiné strategie. PPC je značně neefektivní a ceny za proklik jsou ve výšiách, které nejsou rentabilní ani když se nám zákazník vrací a počítá se i s jeho dalšími nákupy... Pokud se nám nezaplatí za rok, tak to nemá cenu...

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Já registruju od začátku roku mnohem vyšší CTR na reklamní plochy, ale mnohy za ani né korunové prokliky. Ale mám travel weby kde jsem si všiml zobrazování grafických reklam Čedoku, takže to je nejspíše ten důvod.

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
já to tak mám i u dárků. Dost prokliků a ceny většinou pod korunou,

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
I já jsem se všiml snížení cen, ale zase to u mě není tak hrozné a průměrný proklik mám kolem cca 4 Kč
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
alijosha píše:
I já jsem se všiml snížení cen, ale zase to u mě není tak hrozné a průměrný proklik mám kolem cca 4 Kč


Ja uz se tesim na opetovny rozjezd kampani. Konec roku znamenal na mych webech radikalni pad cen za proklik. Nastesti se zvetsila navstevnost webu po Novem roce, takze celkove vydelky jsou stejne, i kdyz cena za proklik spadla o vic jak polovinu :D

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Já jsem měl teda koncem roku spíš nárůst, ale mluvím tady o AdSense. Sklik tolik nesleduju, mám ho jenom na menších webech.

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Stále máte nízké ceny za prokliky. Já na Skliku jsem tento měsíc na průměru 1,60

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Jak už jsem psal výše, tak sice k nepatrnému poklesu došlo, přesto průměr je kolem 4 Kč (obvykle to bylo kolem 6 Kč).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Stale jsem na nizkych hodnotach. Uz by to mohlo vyrust :)

luba
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 111
Registrace: 24.07.2012
Nesmíte to porovnávat se špičkou před Vánoci, to je matoucí. Jinak si myslím, že příjmy z kontextové reklamy jsou teď na takové průměrné úrovni. Vždy také záleží na tématice. Třeba teď hodně frčí hubnutí atd.

Killer
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 12.02.2013
Mně osobně u Skliku poklesly ceny za proklik z nějakých stabilních 7Kč na méně jak 4Kč, tak pevně doufám, že to půjde zpátky nahoru.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se