Kritika stránek

Lukáš Valenta
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 61
Registrace: 07.11.2010
Zdravím Vás,
Žádám Vás o co nejdetailnější zhodnocení tohoto portfolia na seo služby. Jde o služby - ucelené seo balíčky. O nabídce jako takové zde téma není, ceny jsou vymyšlené grafikem.

Jak na Vás design působí? Na mne takovým nedodělaným dojmem, ale nějak nevím, čím design dodělat. Předem děkuji za konstruktivní kritiku (a především návrhy), což nám velice pomůže.

Design:
http://www.onmy.info/temp/seobalicky4.jpg (verze 1 - světlá)

Díky předem.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Tá verzia vyzerá super - možno by som nejako viac zvýraznil to menu. Keď je iba klasický text, tak to nejako veľmi nevyniká (možno to je ale zámer). Inak nemám čo vytknúť - stránka vyzerá super, je jednoduchá, prehľadná a sú zvýraznené tie najdôležitejšie veci.

NextClick
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 08.11.2010
To menu opravdu predalat jinak ok. mam stejne pocit ze ciste pres web nic extra neprodas. Vsechno je o kontaktu a aktivnim vyhledavani klienta... Web je jen podpurne pozadi. BUdes tam mit nejaky sluzby ala seo-servis.cz ?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
NextClick píše:
To menu opravdu predalat jinak ok. mam stejne pocit ze ciste pres web nic extra neprodas. Vsechno je o kontaktu a aktivnim vyhledavani klienta... Web je jen podpurne pozadi. BUdes tam mit nejaky sluzby ala seo-servis.cz ?


Já si myslím, že těch obdobných služeb ala seo-servis je tu celkem hodně, nwm zda by mu to stálo za tu snahu přijít s něčím obdobným. Možná když by přišel s něčím novým...

Všimnul jsem si, že tu byla i tmavší varianta, mě se líbila více. Rozhodl jsi se, že dáš přednost světlé variantě?

Lukáš Valenta
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 61
Registrace: 07.11.2010
Senky píše:
Tá verzia vyzerá super - možno by som nejako viac zvýraznil to menu. Keď je iba klasický text, tak to nejako veľmi nevyniká (možno to je ale zámer). Inak nemám čo vytknúť - stránka vyzerá super, je jednoduchá, prehľadná a sú zvýraznené tie najdôležitejšie veci.

Díky. Většina lidí tvrdí, že je tam naopak málo výrazného - něco se mi v hlavě rýsuje, právě to sepisuji pro grafika.


NextClick píše:
To menu opravdu predalat jinak ok. mam stejne pocit ze ciste pres web nic extra neprodas. Vsechno je o kontaktu a aktivnim vyhledavani klienta... Web je jen podpurne pozadi. BUdes tam mit nejaky sluzby ala seo-servis.cz ?

S menu souhlasím. Dovolím si nesouhlasit, více než polovina klientů je z
a.) objednávky na webové stránce - nejvíce z portfolia nejseo.eu
b.) objednávky díky příspěvkům ve fóru - na Webtrhu jsem psal často příspěvky k seo a díky tomu (dostal jsem asi jen 2 reputace) jsem získal dost velké klienty, které se samozřejmě nejprve dívali přes portfolio
Služby ala seo-servis opravdu ne, neděláme to prvním rokem, zkušenosti máme..


Whispere píše:
Já si myslím, že těch obdobných služeb ala seo-servis je tu celkem hodně, nwm zda by mu to stálo za tu snahu přijít s něčím obdobným. Možná když by přišel s něčím novým...

Všimnul jsem si, že tu byla i tmavší varianta, mě se líbila více. Rozhodl jsi se, že dáš přednost světlé variantě?

Jde o skutečně pouze nabídku seo služeb ve formě balíčků, což je mnohdy lepší a klienti to raději využívají - ke každému balíčku bude ovedena reference, jaký web to použil a jeho výsledek v serpu, mám to promyšlené.
SEO nástroje připravujeme do budoucna, ale to je spíše jeden ze střípků našich roupů - vezme nám to peníze a užitek jinde, takže není kam spěchat.

Většina lidí byla pro světlejší variantu, ale po tom, co jsem jí zavrhl se objevila většina, které se líbí více. Ještě to promyslím


Díky za příspěvky.
LV

Orguesta
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 93
Registrace: 12.11.2010
Přijde mi to takové MFA. Nevím co tam změnit, aby to tak nevypadalo. Ale prostě mi to připomíná mfa web.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se