Volná diskuze

Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Ahoj všem, poslední dobou vidím jak všichni spouští své blogy. Tak jsem nevydržel a spouštím i já ten svůj. Jako hlavní rozdíl vidím asi to, že ostatní spouští blogy v době kdy už nějaké weby vlastní a mají i výdělky, já začínám ještě před tím, ale s jasným cílem tu živnost založit a pracovat na webech full-time.

http://www.lukascharvat.cz

Každou radu uvítám :-)
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
obecně těmhle "myšlenkovým výlevům" moc nefandim. lepší je blog, co se na něco zaměřuje. občas si tyhle deníčky ale rád pročítám.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Každý blog může být zajímavý, tak jen směle do toho. Nikdy neuměl nikdo vše hned, proto proč to nevzít z trochu jiného soudku. Své čtenáře si to časem jistě najde ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Heh já si založil blog předvčírem v noci, protože jsem měl první nápad na článek :)

Carl114
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Každý blog se dá vypracovat, když máš co říct. Já chtěl při končení tvorby www napsat tak tři návody jak na formuláře, abych pomohl ostatním a... ono mi to vydrželo a píšu stále :D. A myslím, že i zajímavě, takže hodně štěstí.

Stačí, když máš co říct nebo víš co lidi chtějí a prostě jim to dáš. Jen u myšlenkových článků dej pozor na ... smysl. Lidi prostě chtějí ponaučení a něco, co pomohou použít ve svém životě. Povídání o tom, co budeš dělat bude bez toho pro čtenáře nepřínosné.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Přidávám do RSS, budu sledovat a případně číst, nebo mazat :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se