Ohodnocení domén

jareso
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 18
Registrace: 28.01.2012
Ako to vidíte s možnou hodnotou tejto domény?

SlovakiaPhotos.com

Jedná sa o staršiu doménu. Medzi rokmi 2003 až 2012 tam bola pôvodným majiteľom prevádzkovaná plne funkčná fotobanka zameraná na fotografie Slovenska.
Doménu som kúpil v GoDaddy aukcii.
Len tak pre zaujímavosť, ako odhadujete hodnotu tejto domény?

Vďaka za názory.
Moje fotografie: www.jareso.com | Sociálne siete: Facebook | Twitter | Google+

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Tak já tomu moc nerozumím...ale pokud chceš slyšet názor amatéra...Počet zpětných odkazů - 42 stránek. Pagerank 4, to jde. Strašně ale záleží, co na ní rozjedeš za projekt. Pokud z toho chceš mít byznys, uděláš placenou fotobanku (třeba v nízkém rozlišení obrázky zdarma ve vysokém za 1,99 dolarů) a dotáhneš to do konce, že tam lidi budou chodit, tak to má cenu. Bez projektuto nemá cenu žádnou. Ale na slovní spojení slovakia photos je na googlu třetí. Takže cenu odhaduji mezi reg fee a nekonečnem....Dokud na ni není zaběhnutý projekt, co generuje nějaké peníze, tak se nedá nic říci.... V roce 1996 byla doména google(dot)com volná a měla cenu reg fee. Dneska ji má o trochu větší :-) Pokud jde o prodej ranků, tak stránky s PR4 si myslím maji cenu v řádu tisíců Kč.

jareso
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 18
Registrace: 28.01.2012
Ďakujem za názor. Po dlhom zvažovaní rôznych možností som tam začal budovať projekt spätý so zahraničnou mikrofobankou Dreamstime.
Tzv. Dreamstime API powered projekt.
V podstate sa bude jednať/jedná o lokalizovanú microsite, úzky tématický katalóg fotografií s vyhľadávaním, určený na propagáciu fotografií Slovenska.
Projekt je zatiaľ stále vo vývoji, aj keď základná čast štruktúry stránky je už online.

Plus, pripravuje sa sekcia s propagačnými/turistickými článkami o Slovensku.
Články, doplnené o rôzne fotografie Slovenska, budú predstavovať zaujímavé turisticko/rekreačné destinácie, historické mestá, hrady, pamiatky, športové strediská a podobne.
Moje fotografie: www.jareso.com | Sociálne siete: Facebook | Twitter | Google+

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Mě se to líbí, ta vize kterou s tím webem máš je opravdu pěkná a ta doména si to určitě zaslouží, jsem na to zvědav co pěkného o Slovensku tam zanedlouho najdu :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
I já si myslím, že to není ani trochu blbý nápad, který by mohl mít i nějaký ten úspěch, jen aby byl nakonec dotažen až do konce ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Nápad super... už jen nakoupit dalších 10 domén a udělat klony :ú

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Asi to moc lidi nehleda.
no cooking

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se