Volná diskuze

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Zajímal by mě váš názor na více domén, ale začnu touto: onlinewebauction.com . Má více jak 12letou historii a celkem jednoznačný význam.Již jsem žádal o názor na jiném foru, ale bohužel názory "dětí" mě nějak nepřesvědčily.Doménu jsem dal do aukce na jednom zahr.serveru, ale stáhl jsem jí a nebudu říkat proč, abych neovlivňoval váš názor.
No a má druhá otázka zní:Vyplatí se na ní postavit projekt, nebo spíše jí prodat a to jak z hlediska náročnosti, tak z hlediska ekonomického.
Děkuji za vaše názory.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Doména pěkná, na projekt prodeje aukcí dobrá, přesto bych jí raději prodal a to právě z důvodu náročnosti na takový zahraniční projekt, ovšem neznám zase tvoje možnosti a působnost na zahraničním trhu, třeba bys to dokázal rozjet i sám. Vidím, že není ani jenom zaparkovaná, ale je na ní nějaký obsah. Já bych jí zase nabídl na zahraničním serveru k prodeji.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Děkuji za názor.Je tam nahozený wordpress, jelikož právě původní zájemce z USA chtěl na tom rozjet aukci domén, ale nějak se to vše zadrhlo, navíc je to úplný laik a noční komunikace s ním byly vyčerpávající, když jsem musel vysvětlovat třeba byť jen zákl.funkce wordpressu.Zkusím něco rozjet na ne tak pěkné doméně marketplacedomain.eu, ale také dosti příznačné a a výstižné.No a uvidím,jak to dopadne tuto bych asi opravdu nevyužil, myslím potenciál.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Web by som na tom nestaval, skúsil by som predaj v zahraničí, neočakával by som žiadne extra čiastky.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Moc dlouhá a překompinovaná. Jakže ten název byl? WebOnlineAuctions, OnlineWebAuctions, OnlineAuctions?
Částku ti neřeknu, protože na tohle nemám odhad, ale subjektivně mi přijde dlouhá a nepřehledná, což neznamená, že ji nemůžeš dobře prodat.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Taky mi to příjde komplikovaná. Lidi když to budou vyťukávat tak se budou plést s onlineWebsAuction.com, OnlineWebAuctions.com. Na druhou stranu není to pro BFU, takže když někdo zapomene určitě si to dohledá.
Další aukce by jsem tam nerozjížděl. Bylo by to drahé. Udělal by jsem na tom agregátor aukcí webů na aukčních servrech. Je to levnější a mohlo by se to chytnout.

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
All web auctions are online.
no cooking

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se