Volná diskuze

skritek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 20
Registrace: 29.10.2012
Prosím o kritiku webu: http://enaret.cz/

Děkuji

jarin001
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 144
Registrace: 11.10.2011
Účel to zřejmě splní ale změnil bych barvu (tu modrou), nějak mi to tam nepasuje, můj dojem.

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
mě se taky tamodrá moc nelíbí. A osobně jsem hledal na webu nějaké info styllu texty překládame již od x,- Kč

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Barvy v pohodě (optimistické, kreativní - modrá=pohoda, žlutozelená=kreativita). 2 jsou maximum, víc bych tam nedával. Ale moc si tomu nedal. Web vypadá stroze. Chtělo by to možná decentně doplnit grafikou. Nějak bych oddělil nebo zvýraznil sidebar vpravo - pro lepší orientaci na webu.


Letmo jsem mrknul i na kod. Tu šílenost v STYLE bych dal do samostatného souboru .CSS.

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Nevím, je to takové o ničem. Na druhou stranu účel to určitě splní. Hlavní co mi vadí jsou ty ikony s výčtem v pravo, pořád jsem na ně chtěl klikat :)

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Barvy v pohodě, jak psal Miskin, taky jsem klikal na ikony vpravo. Jednoduché, ale plně funkční. Cena 210/240 za NS včetně korektury mi přijde hodně vražedná, pokud byste dělali subdodavatelsky nebo vysoce odborný text, tak to je neschůdné nebo budete muset shánět hodně levného zoufalce a to málokdy dopadne dobře. Pokud byste potřebovali něco z geologie/oceánologie apod. jsem vám k dispozici. Reference např. Computer Press ;)

skritek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 20
Registrace: 29.10.2012
Děkuji, zapracuji na zlepšení.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se