Sociální sítě

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Budu se ptát asi trochu směšně, ale nic za to nedám.

Vždycky mě zajímalo, jak je možné, že někdo založí skupinu, v níž je během chvíle třeba sto tisíc lidí. Vím, že rozhoduje název skupiny, její kvalita a podobně, ale nevěřím, že je to jen o tom.

Jak se takové skupiny tvoří? Co se pro to musí udělat? Jak se musí udržovat? Jsou pro to nějaké nástroje a podobně?

lukasik
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 85
Registrace: 19.02.2011
Z toho co jsem vypozoroval se dá říci, že čím dementnější skupina je, tím více lidí se přidává

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
To je pravda. Všiml jsem si i toho, že se stále častěji objevují textové vtipy napsané na obrázku s názvem té stránky, které se pak dál a dál sdílí...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
A taky vesměs tyto skupiny nemají dlouhou životnost a uživatelé na nich jsou ty typu kliknu na cokoliv, co mi kdo pošle a tím to končí. Proto má to vůbec smysl taková skupina? Není lepší vybudovat menší a aktivní?
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Jak kdy. Hodit odkaz do skupiny se 100 aktivními lidmi je furt horší, než ho hodit do skupiny s 100k ;)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak to samozřejmě neříkám, že ne :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

zuzu
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 19.12.2011
dementní, nedementní, jde na tom rejžovat sakra velké prachy za reklamu. každý člověk - možný přínost peněz, kdo to umí využít, je king :-D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
zuzu píše:
dementní, nedementní, jde na tom rejžovat sakra velké prachy za reklamu. každý člověk - možný přínost peněz, kdo to umí využít, je king :-D


etika a morálka ti zrejme nič nehovorí...

cobicek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 12.11.2012
Mám nejake stránky tak pokud by nekdo mel zajem napiste...

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Carl114
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Lidi, který dají like a od té doby je to nezajímá jsou k ničemu a pokud někdo takový skupinu koupí - je idiot. Proto tedy nevím, proč se o to zajímat. Ale myslím si, že stačí spamovat, spamovat a ono to vyjde. Ale zkušenosti nemám, nelajkuju naprosto žádnou skupinu. Nemám k tomu totiž žádný důvod.

PS: Až teď jsem si všiml, že topis je stará, ale komentář mazat nehodlám. Tudíš se s mým názorem poperte :).

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Já narazil na G+, kde bych takovou skupinu moc nečekal: https://plus.google.com/u/1/110593883656857839788/posts a kupodivu, skoro všichni češi sdílejí jejich obrázky :D :D A že některé stojí za to! (slečny prominou :) )

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se