Domény

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Vinny.PCE.88
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 17
Registrace: 16.02.2011
Já osobně používám web domeny.cz, ale je pravda, že to nějak extrémně nevyužívám, jelikož domény neregistruju tak často, ale když se člověk rozhodne najít doménu pro projekt je to dobrý nástroj.
FLINGO.cz - Vaše přímá cesta k úspěchu | Navštivte také blog.FLINGO.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Hromadně nikde. Jednorázově u správců registru (CZNIC, SKNIC, EURID). Dříve jsem hodně ověřoval u Domenovecentrum.cz, ale podle mě to logují a odchytávají si dobré kousky.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Já hromadně ověřuji u SUBREGU
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
Subreg.cz :)

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
WebAdresy
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 9
Registrace: 22.02.2011
Hostina je dle mého výborný nástroj (díky přidaným informacím), u subregu je zase možné zkontrolovat více domén na ráz, takže záleží

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
Myslím, že subreg je na tom nejlépe. S regzone.cz nemám dobré zkušenosti. Když jsem kontroloval volnost domény, tak když byla volná tak do několika dní najednou byla úspěšně registrována...
Jinak dobré je i europeregistry.com, kde je tld dost a navíc není třeba psát vždy koncovky.

KarelNov459
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 02.03.2011
Osobně se mi nejvíc líbí Hostina, jak už bylo zmíněno výše. Hlavní výhoda je že tam mohu nahodit dvou nebo tří slovná spojení a automaticky to prověří pomlčkové i bez pomlčkové varianty.
Chybí mi ale nějaká funkce, jako má třeba Adwords keyword tool, že by mi to bylo schopná (v případě obsazenosti) navrhnout nějaké jiné podobné domény kterou jsou volné. Ale to bych asi chtěl moc :)
Blog o všem a o ničem Algin.cz, Půjčky peníze hned, Pomoc a rady pro dlužníky Jak na dluhy?

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Taktiež využívam subreg.cz + hostina.cz

buydomain
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 10
Registrace: 12.10.2011
na hr.ověřování většinou forpsi
www.buydomain.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se