Volná diskuze

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Tak mi to nedá:
před měsícem jsem spouštěl další 2 weby se stejným zaměřením jako již jeden mám jeden dokonce na stejné kw v titulku.
Slovo je vysoce konkurenční a žádané.

První web starý 3 roky s vypiplanými odkazovým profilem stabilně i přes různé výpadky seznamu na kw prvních 5 místech většinou druhý - zmíněný nový web na stejné kw čerstvě nalinkovaný z ničeho nic na dané kw přeskočil všechno i ten první můj a už 14 dnů sedí před ním.

Další nový stejného zaměření, ale na jiná kw nemá po měsíci na seznamu zaindexovanou ani jednu stránku linkováno bohatě.
Jsou to vše weby, které nejsou založeny na aktualizovaném textu
Může mi to někdo vysvětlit nebo aspon k tomu něco napsat já už jsem na hlavu

Pavel Horelica
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 18
Registrace: 14.04.2012
Pokud neuvedeš konkrétní příklad, tak se tady v životě nemůžeme dopídit žádného výsledku :)

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Pavel Horelica píše:
Pokud neuvedeš konkrétní příklad, tak se tady v životě nemůžeme dopídit žádného výsledku :)

Co by jsi konkrétně potřeboval vědět?

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Přesně tak, napiš URL webů, jinak se ani nemusíš ptát = zbytečný. Nahoru ve vyhledávání Tě nedostanou jenom odkazy. A není odkaz jako odkaz. A Seznam je Seznam :D. Poslední dobou mám pocit, že čím víc dělám odkazů, tím víc mi to škodí. A to i na Google, je důležitý to nepřehánět a dělat jenom odkazy z tématických stránek.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se