Wordpress

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Zdravím,
jak vím tak je zde dosti známých blogerů a ty většinou využívají Wordpress. Chtěl bych se zeptat jak řešíte formátování článků? Aby nějak vypadali zkoušel jsem psát jak přímo v editoru wordpressu, tak i ve wordu. Jde mi hlavně o to, že nemohu využít tabulátor pro odsazení odstavců a mezerníkem je to dosti nešikovné.
Jak to tedy řešíte vy?
Děkuji moc za informace.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
To nadefinujes v CSS.
no cooking

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Odstavce buď v HTML editoru oddělíš tagem p nebo je ve Wordu odsadíš dvěma entrama, WP je pak rozdělí. Nadpisy nechávám jako h2, to nastavuju přímo ve WP.

David Lörincz
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 17
Registrace: 06.05.2012
"Aby nějak vypadali zko..." - Možná raději přestaň psát články, protože pravopis ti asi moc neříká. Jinak odsazování článků se na webech nepoužívá a ostatní formátování můžeš udělat pomocí WYSIG editoru - doporučuju třeba Ultimate TinyMCE a pokud víš, že se formátování bude opakovat, pak opravdu CSS, jak už říkal tim.
Osobní blog | Moje vizitka | ŠetřímeČas.cz
Projektový manažer a správce sociálních sítí v NewTravel.cz a NewGo.cz
 Sollicitudin ac orci phasellus egestas

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
David Lörincz píše:
"Aby nějak vypadali zko..." - Možná raději přestaň psát články, protože pravopis ti asi moc neříká. Jinak odsazování článků se na webech nepoužívá a ostatní formátování můžeš udělat pomocí WYSIG editoru - doporučuju třeba Ultimate TinyMCE a pokud víš, že se formátování bude opakovat, pak opravdu CSS, jak už říkal tim.



Každý se při psaní může přepsat.
Pokud jsi ty nikdy neudělal žádnou chybu, tak ti gratuluji.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se