Marketing

martin026
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 23.01.2013
Dobrý den ,chtěl ybch se zeptat jestli jste se k nim nekdo přihlásil nebo o tom neco ví,nevypada to špatně docela mi to zaujmulo ,protoze nemusim posilat žádné peníze,ale start by měl byt až v breznu ,tak se zatim nic vic neví,kdyby to nekoho zajímalo tak odkaz.viz.níže.
http://www.joinsomethingnew.com

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Ty jo asi z nás všech budou milionáři :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
martin026 píše:
Dobrý den ,chtěl ybch se zeptat jestli jste se k nim nekdo přihlásil nebo o tom neco ví,nevypada to špatně docela mi to zaujmulo ,protoze nemusim posilat žádné peníze,ale start by měl byt až v breznu ,tak se zatim nic vic neví,kdyby to nekoho zajímalo tak odkaz.viz.níže.


Pokud si naivní, tak do toho běž sám, vlož tak všechno co máš, nechutně zbohatni,ale neotravuj s tím ostatní ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Nevím, danému projektu nevěřím. Hlavně protože většinou nebývá dopředu popsáno, jakým způsobem budeš peníze vydělávat, není popsán žádný jejich plán, nic zveřejněno a pak se z toho vyklube buď fake a oni posbírají zadarmo e-maily a nebo stejně to s tím ziskem není tak jednoduché
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
:D sběrna mailů, nic víc
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
martin026 píše:
nevypada to špatně docela mi to zaujmulo


Co nevypada spatne???

Nic tam neni.

Kdo dava kazdemu (a bez duvodu) email, at se nedivi, kdyz dostava spam.
no cooking

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Podobné systémy slouží spíš k zjišťování informací o uživatelých pro pozdější marketingové účely. Nebo nabízí výdělek a těsně před vyplacením pak systém zruší. Osobně si vždy radši počkám na reference

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Referal jsem smazal ... ale téma zatím mazat nebudu, může to sloužit jako zdroj informací pro ostatní.
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se