Volná diskuze

Kolik vánočních dárků jste při posledních Vánocích nakoupili přes internet?
23%
5%
18%
9%
14%
32%
Celkem hlasů: 22
xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Dnes mě na aktualne.cz zaujala jedna anketa, přesněji její výsledky. Zajímalo by mě, jak to bude vypadat zde. Máme sice měsíc po Vánocích, ale snad si vzpomenete :-)

Přikládám výsledky z aktualne.cz
anketa.jpg

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Též mi ta anketa nějak nesedí. Jediné, co mě napadá, tak jestli to odpovídající nebrali jako nákup na poslední chvíli, tam bych se na internet a podobně též nespoléhal.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
No vidiš, to mě nenapadlo, že většina lidí nakupuje na poslední chvíli. Já pokud nemám nakoupeno v listopadu, tak jsem nervozní :-)

losperos
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 94
Registrace: 26.03.2012
Pokud ta anketa vyšla dneska, tak by ty údaje mohly odpovídat ne? Ruku na srdce, kdo letos (tedy v roce 2013) už kupoval vánoční dárky??? Buď je to stará anketa, nebo velice špatně položená otázka - myslím ten screen z aktualne.cz

pattrik7
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 13.02.2013
Dárky k Vánocům jsem loni koupil na internetu všechny. Udělal jsem při jednom radost i sobě a na http://www.vopi.cz/autopotahy/ jsem si koupil autopotahy. Shodou okolností jsem pak dostal ještě jedny.

Lea87
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 19.02.2013
Dárky přes internet teda nenakupuju, protože je to podle mě dost neosobní. Ale co se týče nákupu na internetu jako takového, určitě je to super věc, která ušetří čas. Měla jsem pro firmu sehnat někoho, kdo vyrobí moderní prezentační stojany a padla mi do oka společnost http://www.marksimon.cz/prodej-prezenta ... h-systemu/ , byla s nimi skvělá domluva a zakázku zhotovili neuvěřitelně rychle.

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Že bude právě toto téma lákavé pro spamery jsem nečekal. Hned 2 za sebou...

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
xmrnv100 píše:
Že bude právě toto téma lákavé pro spamery jsem nečekal. Hned 2 za sebou...

Jo bohužel si to tu oblíbil jeden komik a frká to sem jedno za druhým.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Dárky jsou neosobní, ale stojan pro firmu je GUT :-D Samozřejmě tomu všichni uvěřili a už běží objednat též a to ani nemluvím o nových potazích do auta na blížící se jaro ;-).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se