Volná diskuze

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Mě se Tvé fórum líbí erotických for není nikdy dost já jsem se také pro jedno po přemýšlení rozhodl.
Přeji ať se ti zadaří s rozjetím sám jsem také přispěl se zajímavým topicem doporučuji všem ke zhlédnutí:
http://erotikforum.cz/hardcore-fotky/ro ... k-v-praxi/

Jen krátce jak jsem si to prošel třeba si z toho něco vezmeš
Registrace – dal by jsem větší Captha kód
Ve foru bych se zamyslel, zda řádně nepopsat hlavní rubriku i podrubriky aby to bylo přívětivější a přátelštější pro méně znalé uživatele.
Pak pokud nejsem přihlášený nikde nevidím něco jako…„přihlaste se a uvidíte celý příspěvek“ je vidět pouze text a nic což nenutí k registraci.

jarin001
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 144
Registrace: 11.10.2011
Já tu debatu založil a že se toho chytne nějaký pošuk neovlivním, tady vidíš k čemu to vede, nabádáš ostatní členy WD aby tuhle diskuzi ignorovali.
Ten agresor , to snad myslíš mě?

-- 29 led 2013, 23:44 --

Otakar Pěnkava píše:

Poprosím, kroť emoce. Peeeta se choval slušně.
Všichni máme své práce hodně a nemáme čas někam chodit a plnit na žádosti fóra. Navíc po práci si každý rád odpočine od monitoru, takže pokud chceš fórum naplnit, neber to jako automatickou věc zadarmo, ale zadej třeba poptávku po lidech co ti to naplní.
Vem si to z druhého pohledu - my ti to zadarmo naplníme, ty to pak prodáš a co my máme z toho? Za děkuji si člověk chleba nekoupí. Ber to jako přátelskou radu.


To si taky děláš srandu, či ne?
Jak se mám chovat k člověku který mi totálně (promiň) posere diskuzi, zřejmě nepoužil žádné sprosté slovo, to je jediné kritérium?
Tenhle "peeeta" se možná vyjadřoval slušně, nicméně plácal lži, vždyď je to 16-ti letý ňouma, tady vidíš k čemu to konkrétně spěje,
"moje" diskuze se točí kolem toho človíčka a já už to neovlivním.
Založím téma nové a proboha zakažte tam přispívat lidem mladších 18-ti let.

-- 29 led 2013, 23:47 --

wico píše:
Mě se Tvé fórum líbí erotických for není nikdy dost já jsem se také pro jedno po přemýšlení rozhodl.
Přeji ať se ti zadaří s rozjetím sám jsem také přispěl se zajímavým topicem doporučuji všem ke zhlédnutí:
http://erotikforum.cz/hardcore-fotky/ro ... k-v-praxi/

Jen krátce jak jsem si to prošel třeba si z toho něco vezmeš
Registrace – dal by jsem větší Captha kód
Ve foru bych se zamyslel, zda řádně nepopsat hlavní rubriku i podrubriky aby to bylo přívětivější a přátelštější pro méně znalé uživatele.
Pak pokud nejsem přihlášený nikde nevidím něco jako…„přihlaste se a uvidíte celý příspěvek“ je vidět pouze text a nic což nenutí k registraci.


Děkuji.

jarin001
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 144
Registrace: 11.10.2011
Přátelé, opět, chci vás požádat o pomoc s plněním a testováním "erotického" fóra Erotikforum.cz.
Přijďte se uvolnit až pořešíte kódy, téma je pro každého, vyjma eunuchů, jeptišek a "peeeeta",
budu rád za každou vaši spolupráci kterou v budoucnu zase oplatím.
Do tohoto vlákna pište případné chyby, návrhy, kritiku designu nebo obsahu, předem díky všem.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Tak a dost!

1) vlákna jsem ti sloučil, stačí jedno vlákno na jedno téma, bude v tom akorát bordel
2) přečetl jsem celou diskuzi - všechny příspěvky a je pravda, že uživatel peeeeta ti na začátku sdělil jeho poznatky a tvá odpověď vyzněla tak, že je ti vlastně jedno co napsal, některé připomínky jsi mu odůvodnil stylem - podívej se jinde, tam to tak maj taky - ale TY JSI TEN, KDO TU CHCE POMOCT, nemusíš nám zdůvodňovat, proč to nejde, my ti dáváme podněty z pohledu uživatelů a pokud je nehodláš řešit, je to TVŮJ PROBLÉM a TVOJE VĚC, protože se jedná o TVŮJ PROJEKT
3) moc naléháš na registraci, osobně jsem se také nezaregistroval a neudělám to. Nevidím důvod, proč se registrovat někam jen proto, abych si to prohlédl. Zřiď demo účet, dej sem login. Uživatelé projdou fórum a napíší poznatky z pohledu uživatele. Pokud se tam někomu bude líbit a bude tam chtít zůstat, jistě si vytvoří účet. Takhle lidi akorát odrazuješ, protože je do něčeho nutíš.
4) osobní spory si můžete vyřídit přes PM, kde je rovněž možnost ignorovat toho druhého uživatele. Takže své hádky netahejte do topicu, ale hádejte se přes PM, až vás to nebude bavit, navzájem se zablokujte a budete mít klid
5) jarin001 ZVAŽ VOLBU SVÝCH SLOV! Protentokrát beru, že jsi byl naštvaný, ale začni přemýšlet, jaká budeš v budoucnu volit slova!

Nebudu tady řešit, kdo s čím začal, kdo komu co řekl a kdo co udělal. Toto berte jako napomenutí a všichni se vraťte k tématu, které zní "Pomoc při plnění a testování fora". Své osobní spory řešte přes PM

Děkuji
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

jarin001
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 144
Registrace: 11.10.2011
Jan Paluska píše:
Tak a dost!

1) vlákna jsem ti sloučil, stačí jedno vlákno na jedno téma, bude v tom akorát bordel
2) přečetl jsem celou diskuzi - všechny příspěvky a je pravda, že uživatel peeeeta ti na začátku sdělil jeho poznatky a tvá odpověď vyzněla tak, že je ti vlastně jedno co napsal, některé připomínky jsi mu odůvodnil stylem - podívej se jinde, tam to tak maj taky - ale TY JSI TEN, KDO TU CHCE POMOCT, nemusíš nám zdůvodňovat, proč to nejde, my ti dáváme podněty z pohledu uživatelů a pokud je nehodláš řešit, je to TVŮJ PROBLÉM a TVOJE VĚC, protože se jedná o TVŮJ PROJEKT
3) moc naléháš na registraci, osobně jsem se také nezaregistroval a neudělám to. Nevidím důvod, proč se registrovat někam jen proto, abych si to prohlédl. Zřiď demo účet, dej sem login. Uživatelé projdou fórum a napíší poznatky z pohledu uživatele. Pokud se tam někomu bude líbit a bude tam chtít zůstat, jistě si vytvoří účet. Takhle lidi akorát odrazuješ, protože je do něčeho nutíš.
4) osobní spory si můžete vyřídit přes PM, kde je rovněž možnost ignorovat toho druhého uživatele. Takže své hádky netahejte do topicu, ale hádejte se přes PM, až vás to nebude bavit, navzájem se zablokujte a budete mít klid
5) jarin001 ZVAŽ VOLBU SVÝCH SLOV! Protentokrát beru, že jsi byl naštvaný, ale začni přemýšlet, jaká budeš v budoucnu volit slova!

Nebudu tady řešit, kdo s čím začal, kdo komu co řekl a kdo co udělal. Toto berte jako napomenutí a všichni se vraťte k tématu, které zní "Pomoc při plnění a testování fora". Své osobní spory řešte přes PM

Děkuji


Ve zkratce, Uživatelé projdou fórum a napíší poznatky z pohledu uživatele, to se nestalo, vlákno smaž protože účel neplní.

-- 30 led 2013, 14:32 --

Ještě doplním návrhem, zakaž registrace neplnoletým.

-- 30 led 2013, 14:37 --

wico píše:
Mě se Tvé fórum líbí erotických for není nikdy dost já jsem se také pro jedno po přemýšlení rozhodl.
Přeji ať se ti zadaří s rozjetím sám jsem také přispěl se zajímavým topicem doporučuji všem ke zhlédnutí:
http://erotikforum.cz/hardcore-fotky/ro ... k-v-praxi/

Jen krátce jak jsem si to prošel třeba si z toho něco vezmeš
Registrace – dal by jsem větší Captha kód
Ve foru bych se zamyslel, zda řádně nepopsat hlavní rubriku i podrubriky aby to bylo přívětivější a přátelštější pro méně znalé uživatele.
Pak pokud nejsem přihlášený nikde nevidím něco jako…„přihlaste se a uvidíte celý příspěvek“ je vidět pouze text a nic což nenutí k registraci.


Díky za náměty.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se