Wordpress

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Nějak hledám plugin, co by kdekoliv na stránce nebo příspěvku zobrazil onu známou věc - FB logo, název stránky a počet fanoušků. Jde to vůbec nějak? Do sidebaru to nějak jde, ale já potřebuji to vložit do stránky ve WP a to normálně jako text bez PHP kodu...

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Ok, díky večer vyzkouším...i když nastavení bude asi dost peklo...

Možná jsem se nevyjádřil přesně, chtěl bych na web ukazovat počet fanoušků jakoby fanouškovské stránky...to jsem myslel...

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
doporučuji tuto kombinaci, nemyslím si, že existuje elegantnější řešení navíc ty WoP se dají využít i v dalších situacích

http://www.4wp.eu/pluginy/widgets-on-pages/ - pomoci tohoto pluginu se daji vkladat widgety vsude po webu
http://www.4wp.eu/pluginy/cardoza-facebook-likebox/ - toto je podle me to nejlepsi co potrebujes momentalne

Jinak ale musim dodat, ze se mi nelibi styl ,jakym pracujes s Wordpressem - naprosto bez jakekoliv snahy si neco najit, vygooglit, nebo nedejboze si nad tim chvili lamat hlavu ( to muzu doporucit, nic lepsiho pro svuj rozvoj udelat nemuzes) - toto ti k nicemu nebude, nezlob se na me. Pritom kdyz bys dokazal pojmenovat spravne co potrebujes, mas to na google za 5 sekund.

Samozrejme rad ti poradim klidne pokazde, kdyz budu vedet, nebo budu znat reseni, ale uvedom si, ze tebe to v nicem neposune a pokud se chces spolehat i do budoucna na to, co ti poradi ostatni, a nekdy se tim i zdrzovat, tak to je po cesku - na hovno :)

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Dokeci děkuji...já se fakt poctivě snažil a googlil dlouho. Máš pravdu, že některé řešení jsou jednoduchá, ale kdo toto nikdy nedělal, tak prostě neví. Opravdu jsem tomu dal poctivě několik hodin, jak FB, tak tomuto problému. Chápu, že to vypadá tak, jak to vypadá a chápu tvoje opovržení mnou. Nicméně se rád podívám na odkazy, co jsi postnul a co já prostě nenašel a děkuji ti za to, že jsi se dokázal přes moji neschopnost přenést. Je fakt, že já moc lidem na netu nikdy neporadil, protože jsem ve všem amatér. Třeba jednou to budu moci oplatit někomu jinému....

Edit: Tak díky moc, oba pluginy jsem použil, jenom ještě jedna drobnost Dokeci, aby jsi věděl, že se snažím...tím že chci mít něco i v sidebaru i někde ve stránce, tak nemůžu použít jeden widget pro oboje...buď ho dám tam nebo tam. Nicméně hledáním jsem našel http://blog.datadirt.net/2009-05/how-to ... -sidebars/, který widgety zdvojí a můžeš je tedy použít tam i tam. To jenom aby jsi věděl, že hledám a když mě někdo nakopne dobrým směrem, tak jsem strašně rád. Takhle mohu použít počet fans v textu i v sidebaru...ovšem text sidebaru včetně nadpisu zůstává, místo Likes to dělá To se mi líbí atd...ale budu opět hledat. A až budu zase po 3-4 hodinách v kchelu, budu zase žebrat o pomoc. Nicméně všechny tři pluginy jistě ještě mnohokrát použiji a určitě i čtenáři, co jsem musí nutně přijít z googlu...jednou...ahoj Petr

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se