Volná diskuze

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Ahoj,

chtěl bych Vás poprosit o zhodnocení dnes oficiálně spuštěného projektu ŠetřímeČas.cz. Už na první pohled jde poznat, o co se jedná, ale i přesto zde vložím odkazy na dva články, které projekt představují:
http://blog.davidlorincz.cz/2013/01/28/ ... imecas-cz/
http://blog.kvasnickajan.cz/predstaveni ... etrimecas/

Budeme rádi za jakékoliv připomínky, poznámky nebo nápady. Moc děkuji

jarin001
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 144
Registrace: 11.10.2011
Moc čistý a světlý ;)
Vážně, mám v tom webu trochu zmatek ale já nejsem ta cílovka, přednášky, semináře, skauti..
Upřímně, pro mě je takový web naopak ztrátou času čili ta doména mi přijde až paradoxní,
jsou ale lidé kteří běhají od přednášky k přednášce, těm to asi čas ušetří ale jestli peníze..
Shrnuto, idea webu mi nic neříká, design je podle mého vkusu, kalendář akcí někomu opravdu
může ušetřit když ne peníze tak podrážky určitě.

mrfrostikcz
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 28.05.2012
Ahoj,

design se mi opravdu líbí. Jednoduchý, čistý a přehledný. Jediné co mi trochu "vadí" jsou jezdící texty, osobně bych radši využil nějakou "slideshow" novinek přes jquery, která by se měnila po určitém intervalu. Ale je to můj názor a celkově se mi to moc líbí.

David Lörincz
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 17
Registrace: 06.05.2012
jarin001 píše:
Moc čistý a světlý ;)
Vážně, mám v tom webu trochu zmatek ale já nejsem ta cílovka, přednášky, semináře, skauti..
Upřímně, pro mě je takový web naopak ztrátou času čili ta doména mi přijde až paradoxní,
jsou ale lidé kteří běhají od přednášky k přednášce, těm to asi čas ušetří ale jestli peníze..
Shrnuto, idea webu mi nic neříká, design je podle mého vkusu, kalendář akcí někomu opravdu
může ušetřit když ne peníze tak podrážky určitě.


Děkuji za komentář. Ano, projekt není určen pro každého. Jen pro ty jenž chápou vztah mezi vzděláváním a zlepšováním služeb a zisků. Ve skupině, která se pohybuje v mém okolí a chodí po těchto srazech a konferencích je nespočet lidí, kteří se nebojí investovat do svého vzdělávání tisíce, protože nabyté znalosti aplikují do svého obchodu a investice se jim nakonec mnohonásobně vrátí.
Osobní blog | Moje vizitka | ŠetřímeČas.cz
Projektový manažer a správce sociálních sítí v NewTravel.cz a NewGo.cz
 Sollicitudin ac orci phasellus egestas

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se