Volná diskuze

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Zdravím, mám k dispozici doménu http://www.1id.cz a chtěl bych se vás čtenářů zeptat, co si představujete, že na takové doméně je (ještě, než jste ji rozkliknuli)?

Uvažoval jsem, že bych zde vybudoval nějaký moderní image hosting, ale nevím, jestli to má v dnešní době cenu. Většina lidí totiž sdílí své obrázky přímo prostřednictvím sociálních sítí. Poté mě napadla nějaká služba typu mojeid ... ale když vidím, jak je na tom mojeid, tak to asi taky nemá cenu.

Je mi líto nechat doménu jen tak stát, proto bych se chtěl zeptat, co byste si tam tak představovali vy. Samozřejmě mi nemusíte psát své know-how, stačí mi třeba, pokud mi napíšete co jste si mysleli, že na doméně je, než jste ji rozklikli.

Díky
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Já bych si tam představil něco jako moje ID, ale prostě lepší verzi. Ne shromažďovat informace. Ale prostě mít tam profil, který je možné využít kdekoliv jinde a do toho profilu si vložit cokoliv.
MojeID je takové moc strohé a je dané co tam musí být a má moc pravidel.
Ale zase je otázkou kdo by se tam registroval a proč.
A na image hosting je to divné jméno. A jak říkáš moc lidí by to nevyužívalo.
Nic moc jiného mě nenapadá
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Kdyz nevis jaky projekt rozjet, tak ji nech expirovat. Zas takove terno ta domena neni.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
osobní blog Kalouska, první idiot, nic lepšího mě opravdu nenapadá :-) Ať přemýšlím, jak přemýšlím nic, vůbec nic.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Ten Kalousek není špatnej :D však jo, možná ji nechám expirovat
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

mrfrostikcz
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 28.05.2012
Já osobně bych čekal např. internetovou vizitku. Každý uživatel by si během pár kroků vytvořil svojí "vCard" kde by měl základní údaje, sociální sítě, weby, kontakt? Každému by se generovalo URL např. http://1id.cz/franta/. Využití by bylo jednoduché, založím si kartu a pak jen můžu "elektronicky" rozdávat vizitky. Je to jen můj večerní výstřel, ale snad to není zas tak hrozný nápad. :)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
S těmi vizitkami to vůbec není špatný nápad. Ale myslíte, že by to někdo využil?
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Když se někdo nechce, nebo nemůže zabývat tvorbou vlastní propagační stránky, tak by ta vizitka mohl být k užitku. Pokud se to pěkně zpracuje, bude to lepší než 90% osobních prezentací na internetu :-) Otázkou je monetizace. Možná příplatek za premium vizitku by přicházel v úvahu.

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Pokud by to vypadalo nějak takto: http://frantisekszabo.cz/ tak by to mohlo mít smysl, ale vymysli si k tomu nejprve monetizační model, jelikož to bude stát určitě hodně času :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se