Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Ahoj. Dneska jsem si přečetl zajímavý článek na http://www.podnikatelskyweb.cz/jak-pora ... podvodniky
Myslím, že stojí za zmínku. Máte někdo s podobnými podvody zkušenosti?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tohle je určitě dobré téma, já sám mám zkušenost hlavně s fakturou za tu registraci do katalogu, tu jsem dostal už dvakrát. Určitě je spoustu lidí co naletí, bohužel hlavně proto, že nemají základní povědomí o tom, co dělají a o tom že si mají vše ověřit.

Hezký příklad je tam s těmi fotografiemi, to by si měl přečíst například tento trol, než bude prodávat na WD toto aukce.php?mode=single&id=2775 a ani se nesnaží krást fotky bez vodoznaku, dneska jsou lidi vážně nechutně hloupí.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Jojo, zkoušet se to musí přece pořád. Obešlu pár (desítek) tisíc lidí a to by bylo, aby se nějaký nenapálil. Smlouvu sepíše právník, dole na faktuře drobným písmem, že zaplacením závazně objednáváte a máte smůlu... Stačí chytit doslova pár blbců a hnedka je stovečka doma...

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
freez píše:
Hezký příklad je tam s těmi fotografiemi, to by si měl přečíst například tento trol, než bude prodávat na WD toto aukce.php?mode=single&id=2775 a ani se nesnaží krást fotky bez vodoznaku, dneska jsou lidi vážně nechutně hloupí.

sem na to taky koukal navíc si to vyparádil ještě originálním popiskem hele třeba zde:
Kód: Vybrat vše
stock-photo-1667800-feet-on-a-bathroom-scale-isolated-e1359752149919
:)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
wico píše:
sem na to taky koukal navíc si to vyparádil ještě originálním popiskem hele třeba zde:
Kód: Vybrat vše
stock-photo-1667800-feet-on-a-bathroom-scale-isolated-e1359752149919
:)


Přesně tak, já už to vážně nechápu, velkej dvůr a krátkej bič a je klid.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Jop taky jsem to četl...jednou jsem si regnul doménu, co měla jistá velká firma s pomlčkou...a já ji regnul bez překlepu(teda pomlčky). Název byl ale dost obecný...za tejden telefon, že buď ji prodám za litr anebo žaloba za poškození jména...bla bla bla...chtěl jsem ale více...firma že to dá právníků. Přitom na webu by naprosto nezávislý text, netýkající se ani předmětu podnikání firmy...pak už se neozvali...doufám že nejsem v exekuci je to tak dva roky stará věc....doménu jsem pak nechal expirovat, nikdo ji neregnul a firma taky krachla....možná jsem ji měl za ten litr pustit :). Šlo o cz doménu....pro upřesnění

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Ve svém okolí jsem se setkal s nabídkou registrace domény, a to již několikrát. Na štěstí neznám ve svém okolí hlupáka, který by to od nich koupil :-)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se