Volná diskuze

Jste ochotni přijet na sraz do Prahy?
43%
13 
40%
12 
17%
Celkem hlasů: 30
janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Tak co taky v Krně... Já kdybych tam nejezdil na veletrhy, tak tak taky nepáchnu.. Co tam prostě vid :-)

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Ve vhodny termin neni problem pro me ani Praha, ani Brno ani Olmik :) I kdyz preci jen tu Prahu preferuju :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Já si nejsem jistý, jestli to v takhle komorním složení má více méně cenu. Přiznám, že jsem měl pocit, že nás bude několik desítek a ne spíše jednotek.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Téměř všechny akce, různých internetových diskusních fór jsou poslední cca dva roky čím dál více komorní. Je to asi dobou, hektickým stylem, kdo ví. Když vezmeš počet členů na fóru, tak aktivních lidí bývá tak 10% max. Aktivních lidí kteří by přijeli někam na sraz je poslední dobou méně a méně. Když se podívám tři nebo čtyři roky zpět, tak nás z jednoho fóra, kde je 300 lidí přijelo na sraz 100. Dnes je to tak, že z třech srazů ročně, pořádáme už jen jeden a přijede nás 40. Osobně mám komorní akce rád, moc lidí=s nikým pořádně nepokecáš.

Když vezmu WD, tak pokud by se sešlo 20 lidí, budu to osobně považovat v dnešní době za velký úspěch. Je to sice asi i o tématu fór, ale co tak sleduji i spřátelené spolky, je to všude podobné. Celorepublikové kluby mají bohužel tu nevýhodu, že sraz i když se udělá, někde jako že cca ve středu republiky, tak pro většinu lidí jaksi leze dost do peněz a ono sladit například účast na víkendovém srazu s tím že tedy pojedeme celá rodina (jezdí tak většina) není jen tak. Já chápu, že dneska pokud děláme sraz, tak s ubytováním, cestou a jídlem je to například pro mě a mou rodinu na víkend 5 tisíc. Pro někoho to jsou dnes opravdu velké peníze a chápu, že se čím dál víc lidí rozhodne tak, že než by jelo třikrát za rok na sraz, pojedou za ty peníze v létě na 14 dnů autem k moři. Další věcí je čas, kdo je víc časově vytížen, nebo prostě má práci, kde musí být téměř pořád k dispozici, je to taky problém.

Už mnohokrát jsme o tom diskutovali, proč se to tak děje a je to opravdu téma na dlouho. Nicméně jedno pozitivní bych v tom viděl, lidé kteří prostě nemůžou přijet na víkendový sraz 300km přes celou republiku, se ale vždy zúčastní místních komorních minisrazů, které se dělají v rámci větších měst, ono přijet na večer metrem někam do hospůdky a popovídat si v kruhu 4-6 lidí má svoje kouzlo a lze to realizovat častěji. Tím jsem jen chtěl říct, nebuďte "smutní" s toho, že se k účasti na celorepublikovém srazu nepřihlásí hromada lidí, hledejte v okolí a uvidíte, že to půjde.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Za celej večer beztak stihneš pokecat jen s pár lidma. Naco je sraz, kde bude několik desítek, když nestihneš pokecat ani s tou desítkou :-)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Tak tak, pokud se uspořádá, alespoň něco malýho, tak o to víc lidí přijede "příště", alespoň já si to myslím :)

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
20 lidi se neschazi pomalu ani na WT.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Takže jste pro nějakou organizaci i v počtu "13ti" lidí? Mě právě trochu odrazuje, že je tu 13 lidí a přijde asi tak 5 :-) Ale pokud více, tak jen dobře.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
vem ty jednotlivy destinace co ti lidi napsali, spocitej si kolik lidi ti vyjde na jedno mesto, vem to mesto kde te vyslo nejvic lidi, a mas alespon 70% nadeji ze tam dorazi ten pocet (nekdo odpadne, nekdo prijede). Pokud zvolis jiny mesto tak samozrejme to bude horsi a horsi :D

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Lukaaashek píše:
Hlavně ať to neni na Moravě, tam je furt nějakej sraz :-)


V úvahu připadá stejně Praha a Brno - zbytek je špatná volba.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
stephan píše:
Dej to do Plzne, je tu dobry pivo :)


Jo Plzeň je OK :-) Jenže tam nejezdí z Prahy metro, to bude problém :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Tak nás bude 10 no, pokecáme, vožerem se a příště příjdem zas, nevidím problém :D

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Já nevím, domluvit se na sraz zase takový problém není. My jsme byli z Ostravy už v Brně, Praze, Lázních Bělohrad (kousek od Hradce Králové), Olomouci atd. Když je základ a slezou se z města alespoň 2-4 lidé, tak ta cesta zase na tolik nevyjde, navíc když jezdí i vlaky. Je to spíše o přístupu k tomu srazu. Výmluvu si najde člověk vždy. Ale jedno je jisté, mě účast na srazech změnila život totálně. Od prvního WT srazu v Olomouci přes ostatní srazy, je to šílené, mnoho spoluprací, super lidi z oboru, jiné pohledy na tématiky, které Vás zajímají, spousta zkušeností, je to prostě super. Navíc z něj vždy odjíždím plný energie a s popsaným diářem :) Kdo nezažil, tak jej srazy tak lákat nebudou. Kdo zažil, tak ví, o čem mluvím. Každý, kdo kdy přišel na netsraz.cz nebo imsraz.cz pak měnil část svého podnikání nebo time management nebo začal nové spolupráce, a o tom to je :) Za 14 dní jedu směr Praha na 8 večer do 12ti a pak zpět jen pokec s borcema okolo affiliate, ale už teď vím, že to bude stát za to :) Neberte to jako "vyhozené peníze" ale jako investici do sebe a do svého podnikání.
Pokud můžu za sebe, tak sraz domluvit alespoň od 4 nebo takový čas, ať si člověk stihne pokecat s co nejvíce lidmi :) A asi Praha je pro nás z Ovy lepší, než Brno :) Jinak termín, trefit se mimo velké akce: http://www.setrimecas.cz/kalendar-akci/, což nebude 2x lehké :)

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
To zas tohle tema vysublimuje nez se neco domluvi :D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Až budu mít více času, tak se do toho zapojím větší mírou a něco domluvíme. Ale teď na to nemám čas, spíš bych počkal i na léto.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Akci pro pet lidi to chce spojit s necim jinym a proto az bude neco k cemu by se to dalo rozumne pripojit tak to zvládneme. Takhle se na tom podilet nejak ani nechci.

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
janKali píše:
Akci pro pet lidi to chce spojit s necim jinym a proto az bude neco k cemu by se to dalo rozumne pripojit tak to zvládneme. Takhle se na tom podilet nejak ani nechci.

Tuhle námitku jsem přesně čekal. Ve středu jsem byl na srazu a smysluplně jsem pokecal za celý večer se 4 lidma. Tak mi teď řekni, proč tam chceš mít desítky lidí, když se to natrhá na skupinky a s většinou neprohodíš ani slovo?

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
ty komornejsi jsou i vecnejsi :)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
gransy píše:
ty komornejsi jsou i vecnejsi :)


Pravda, přesně pak víš, kdo ti večer poblil boty :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se