Volná diskuze

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Necelý půl rok provozuji jeden web.Na seznamu se zobrazí na prvním místě, pokud pouřiji určité klíčová slova.Bohužel na googlu jsem někde až daleko vzdadu.Web má srank 6, ale pagerank nula.Návštěvnost okolo dvou tisíc, jenže vše ze seznamu z googlu skoro nic.V čem tedy bude problém...
Děkuji za vaše názory.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Že by BAN ze strany google? A nebo jsi pro něj nazajímavým... Podle ranku půjde pravděpodobně o erotiku... Tak se nediv... Seznam ji cpe nahoru, google dolů..

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Ano jde o erotiku a Ban tam nepřichází do úvahy, je to čistá a nová doména.No pokud seznam cpe erotiku nahoru a google dolu, tak by to nemělo přece logicky nic dělat s tím, že na googlu se na ta samá klíčová slova zobrazí web také erotický, ne erotický, ale adult přece.To s tím nemá nic společného.I kdyby google nepodporoval tyto weby, tak je nesmysl aby zobrazil stránky, které jsou dávno neaktualizované před těma mejma.
I přesto děkuji za názor, ale tím to rozhodně není.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
webdesigndubina : tak to bych si s tebou rád vyměnil zkušenosti. mám totiž uplně opačný problem. na Googl dostnu web i na hodne konkurencni KW mezi prvni mista, ale Seznam si ho nevezme ani do prvni 100. Podstranky jsou vsak na prvnich mistech (ze by lobing?).

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
PZ: Jojo, taky mám weby GPR 4 a SR 1... holt málo spamuju, jak jsem zjistil. Seznam je citlivý na různé odkazy v menu, patičky atd., čím více, tím lépe. Na Google tohle zase absolutně neplatí, spíš je důležitá historie a tematické linky z autoritativních webů. Jeden můj rok starý web má GPR 4, přestože na něj odkazuje jen asi 5 stránek a celý rok jsem na něj ani nesáhnul.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se