Volná diskuze

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Tak nevím...jak poznám, dokdy má doména expiraci? Koukám na svoje domény staré, které vlastně nemají existovat a mají stále můj obsah. Ve who.is se nic nedozvím? Jaký další nástroj použít? Třeba jsem je tehdy dával na deset let nevím...ale ani nezjistím, kde mají svůj registr není to divný? Jde o domény .name...diky chlapci a děvčata...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Zkus zdejší nastroje/whois.php, tam datum expirace normálně máš. Pokud se jedná o .EU domény, tak jedině zde http://www.eurid.eu
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Oficialni whois pro domeny .name nezobrazuje datum expirace.

.name maji navic takovou vec, ze domena kterou si mel kdysi registrovanou muze byt dneska rezervovana pouze pro registrace neco.domena.name nebo emailforwarding neco@domena.name => tvuj@mail.cz

Pokud chces vedet vic, napis mi nazev domen/y a muzu ti z pohledu akreditovaneho registratora poskytnout vic info.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Jaj, přehlédl jsem, že se jedná o .name domény, takže svůj příspěvek beru zpět ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Kdepak alijosho nic neber zpět...tvůj poznatek o EU doméně se může někdy hodit...Gransymu jsem napsal SZ, tak třeba něco vygome:-)

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Tož reputace Gransymu...to wladass už je to fuk...nicméně nechápu záměr .name registrátora to nepovolit....

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se