Kritika stránek

postcd
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 151
Registrace: 01.11.2010
Ahoj, prosím o kritiku webu http://ceskeforum.com

Zajímalo by mě jak stránky vylepšit tak aby byly užitečnější a přitažlivější. Případně jaká témata doplnit, co přeskupit atd.

děkuji

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Vše co mají lidé zažité a ví o tom, tak to vyházet. Tedy zpřehlednit patičku - plus jak pro tebe, tak pro inzerenty a současně vyhoď pryč tu legendu.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já bych v první řadě udělal něco s tím vzhledem fóra, ten se mi nelíbí ani trochu (brát pouze jako můj názor, ne kritiku)

Záleží, jaké lidi chceš na fórum dostat, pokud děti jako teď, tak jsou tam ty klikačky, autosurfy atd. na místě.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Tak subsilver2 je zastaralý styl, už při vydání phpBB3 byl subsilver2 zastaralý, původně se s ním nepočítalo, ale později kvůli návaznosti na phpBB2 byl přidán. Proto bych na takovém stylu vzhled nestavěl, pokud budeš dělat design, tak to celé udělej na prosilveru.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
- zmenil by som vzhľad fóra, vymazal polku sekcí a hlavne spravil poriadok vo footeri...

postcd
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 151
Registrace: 01.11.2010
Děkuji za komenty pro české fórum :) pozadí fóra změněno a styl písma také. Nad tou patičkou zapřemýšlím a postupně by měla být smazána.

-- 16.03.2012 18:04 --

Z patičky odstraněn banner a přidáno několik nových sekcí..

Michal Šůďa Šudřich
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 81
Registrace: 12.04.2012
Obyčejná šablona, nezajímavé záhlaví a hrozné zápatí, celé zápatí je přeplácané a nepřehledné.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Taky bych to celé předělal na prosilver styl, který je mnohem vzdušnější a přehlednější. Sám ho rád používám, stačí si upravit podle sebe barvy a trochu třeba i přidělat grafiku a vypadá to hned jinak. A ta patička je vážně hrozná, hlavně ty zřejmě placené odkazy v patičce. Osobně bych jich tam nedával tolik, když už tam nějaké musí být...

postcd
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 151
Registrace: 01.11.2010
Ahoj, děkuji za doporučení! Je to možná pravda že ten Prosilver je vzdušnější, hezčí a novější, ale myslím že se mi Subsilver podařilo pěkně pozměnit ty barvy aby byl také hezký, myslím že dost pomohly světlejší barvy, co říkáte?

Ta patička se mi tkaé nelíbí, ale když tam už ty odkazy jsou tak se mi nechce je odstraňovat a doufám že tak dolů moc lidí nedívá. Ale pokud by to ještě na více lidí působilo špatně tak napište a asi to změním. děkuji předem za všechny reakce vedoucí ke zlepšení komunity Českého fóra.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Koukám, že ti to tam celkem žije. Když jsem to procházel, celkem mi vadilo, že nelze kliknout na nadpis stránek, ale musel jsem klikat na obrázek vedle něj. Vím, že to je maličkost, ale samotného mě překvapilo jak mi to vadí.

- Ten obrázek by jsem dal stejně pryč. Místo něj nasaď nějaké specifické logo, podle kterého bude fórum poznat.
- Dále se neboj přidat call to action. Když si prohlížím fórum jako neregistrovaný, mohlo by se nad prvním příspěvkem objevit: "Vypadá to, že nejste registrován. Nechcete se k nám přidat?"
- Nakoukl jsem do jednoho vlákna a bylo tam Pozor: nějaký text, odsazení a Reklama: další text. Oba řádky vypadaly totožně. Reklamu by jsem alespoň podbarvil. Možná dát pryč. I když jinde ten řádek s reklamou nebyl. Do toho se motá to oranžové informační pole. Červený nápis je totožný s H2 nadpisem. Je tak zbytečný. Místo toho dej za ten H2 otazníčeko co po najetí myšidlem vyhodí ten informační text. Hned máš volní místo na reklamu, informační sdělení.
- Ta patička je teda šílená :)
- Ty dva bannery nahoře jsou také šílenost. Zapadlé, zbytečně nepřehledné a působý velké (já je vidím na sobě). Zarovnej to zhruba doprostřed a střídej je.
- Jinak lidé se optravu občas dívají dolů. Když nenajdou třeba nic nového celkem ochotně klikají na velkou reklamu. Já jsem si dal 728x90 na spodek blogu, kde nemá komu překážet a rozhodně nelituju.

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
Já osobně bych na takové fórum nešel, buď chodím na zaběhnutá fóra kde mi odpoví do 3 minut a nebo do specializovaných jako je pc-help.cz kde mi poradí lidi, co do toho vidí nejvíc :)

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
honzasochurek píše:
Já osobně bych na takové fórum nešel, buď chodím na zaběhnutá fóra kde mi odpoví do 3 minut a nebo do specializovaných jako je pc-help.cz kde mi poradí lidi, co do toho vidí nejvíc :)

však to fórum je specializované na podnikání na internetu
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
idp píše:
však to fórum je specializované na podnikání na internetu


Aha, stejně, za fórum na toto téma považuji diskuzi zde.

postcd
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 151
Registrace: 01.11.2010
Ano, ta tématičnost, také chodím na největší fora, jako webdeal. České fórum je tématicky rozmělněné (nebo jak je to slovo), chtělo by to nějak udělat aby ty tématické sekce byly viditelnější, vyhraněnější nebo co. Přemýšlel jsem že bych dal do hlavičky jakousi odkazovou lištu a v ní odkazy na těch cca 5 sekcí

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se