Volná diskuze

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Dlouhodobě se nemohu připojit na sklik.cz do správy kampaní. Paradoxní je, že mi to nejde na připojení v práci (starnet), na připojení doma (starnet) a to ani na jednom za 6ti testovaných PC.
Mimo starnet síť to jde.

Najparadoxnější je, že se jednou za čas (nelezu tam denně, když to nejde) se na sklik pripojím a jede to.. Vůbec tomu nerozumím. Má někdo nějaké rozumné vysvětlení, mimo toho, že na seznamu jsou to matláci?

-- 02. 03. 2013 19:01 --

A největší vtip je, že ping na sklik.cz normálně bez problémů pošlu..

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Měl jsem takhle jednou automatického banána za údajné vytěžování dat. chovalo se to úplně stejně jako u tebe. Zkus napsat na podporu, u mě to odblokovali a je klid.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Lukaaashek píše:
Měl jsem takhle jednou automatického banána za údajné vytěžování dat. chovalo se to úplně stejně jako u tebe. Zkus napsat na podporu, u mě to odblokovali a je klid.


Vtip je v tom, že tam chodím max 1x týdně kontrolovat kampaně a když jsem to řešil s obchoďákem ze seznamu, tak mi řekl, že to není možné...

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Já jsem se taky nemohl přihlásit z domova. PC, NTB, mobil na Wi-Fi stránku nenačetly, případně až po dlouhé době, mobil na 3G připojení načetl okamžitě. Jakákoli jiná IP fungovala v pohodě i při přihlášení a prohlížení kampaní, ale doma nic. Vidím v tom jistou podobnost. Ještě se mi v pořádku načítala nápověda Sklik, ale samotný Sklik už ne. Napsal jsem na sklik@firma.seznam.cz svojí domněnku s IP adresou, chvilku se kroutili, že prohlížeč a systém a cookies a kecy kecy a pak admini zjistili, že jsem na blacklistu kvůli vytěžování API. Přitom jsem ani netušil, že vůbec nějaký API mají :-)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se