Kritika stránek

joecurse
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 05.03.2013
Prosím o kritiku http://www.lpgauto.cz/
moje úplně první stranky (pro naši rodinnou firmu)
dělal jsem na tom asi měsíc (začal jsem 27.1.2013)
css html php (vůbec jsem ani nevědel co to je)
--snažím se -- učím se --každý den
každou kritiku beru

díky

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Pokud jsi předtím neuměl php a html myslím že je to dobrá práce :)

Jen mi vadí ten carusel nahoře http://www.webpagescreenshot.info/img/3 ... 13101112PM zabírá strašně místa a v podstatě mi nic neřekne.

joecurse
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 05.03.2013
Sedím u toho celé dny (oči, krk, hlava bolí ) ale baví mě to
myslíš pouze na té vyfocené straně nebo i na (index.php)
Díky za odpověd'

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
myslím všude, možná kdyby jsi to natáhnul na celou šířku stránku

joecurse
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 05.03.2013
jde mi hlavně o kvalitu obrázků vs načítání stránek
-přes celou šířku(3fotky) to je dost kb k načítání ne?
-spíše uvažuju že to nechám jenom na úvodní straně a zbytek dám pryč.

-- 06. 03. 2013 11:01 --

A ješte SEO mi dává dost zabrat (pro mě asi nejtěžší část )
u LPG je dost velká konkurence a někteří mají i 60000 odkazů (já mám zatím 147 referring Domains 805 backlinks)
roste to ale pomalu.

nějáká rada?

Díky za odpověd

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Ten web je moc pěknej, co se týká těch obrázků, pokud by z nich byl proklik například na ceník, služby, atd tak bych to tam nechal, jinak to tam být nemusí. Pokud bys na těch obrázcích vypíchnul a zpropagoval například nákup na splátky bez navýšení, bude to mít větší efekt. Když otevřeš web na nejpoužívanějším rozlišení 1366x768 nebo 1024x768 tak uvidíš právě a jenom ty obrázky, pokud toho člověka neupoutají, jako že neupoutají, tak může hned odejít. Musíš mu dát hned při vstupu důvod na těch stránkách zůstat a proklikat se dál. To ale ty obrázky tak jak jsou neudělají. Zvaž i variantu dát tam širší prvek, kde budou ty největší taháky, třeba splátky bez navýšení, novinka Bioethanol, Akce a jsme autorizovaná/certifikovaná dílna. Prostě to nej co můžeš lidem nabídnout a v čem si lepší než ostatní. Bodla by i malá poradna s možností zaslat dotaz, aby to někde návštěvníci viděli, že lidem pomůžete a že víte co děláte.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

joecurse
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 05.03.2013
Kontaktní formulář dělám právě těd(trochu s tím zápasím ) jako ze začátku prakticky ze vším

Já ten slider beru jako obrazovku(tv, monitor atd) nějaký text s upoutávkou už mě napadl (jenom to zrealizovat)

Díky za kritiku

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
A abych jen nekritizoval tak tohle http://lpgauto.cz/ELOTEC-EC-85-4 je komplet cena i s montáží ? protože jestli jo, tak to je za Elotec hodně dobrý, dlouho o tom uvažuju, ale čekal jsem na homologovanou jednotku kvůli silniční dani. Už jsem E85 zkoušel neb můj motor jí v určitém poměru papinká a tak zvažuji jestli to nekoupit abych mohl jezdit na čistej bioethanol E85. Jedinej problém, s kterým mi zatím nikdo neporadil je výměna palivového filtru, moje auto má pevné nerez síto na čerpadle, nemění se (tedy mění, ale po 250 tisících km) a tak zase váhám i když auto je zánovní a tak nějaký extra bordel v nádrži snad nebude. proto by se mi hodila ta poradna na tom tvém webu :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

joecurse
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 05.03.2013
Cena i s montáží i se zápisem do TP je to tam uvedeno (asi to musím to zvýraznit)
Ohledně fitru já mám nastarosti web (grafiku atd) jsem ted na přednáškách zeptám se pošlu to později.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se