Affiliate

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Naskakují vám v posledních dnech objednávky na Invia.cz? Od nového roku mám cca 1-5 objednávek zájezdu denně, nyní od 5. března nemám ani jednu objednávku. Přemýšlím, zda je to prostě jen hluché období, nebo třeba problém ze strany Invia.cz. Přitom na dovolená.cz objednávky naskakují, méně než v lednu ale jo.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Já nemám objednávky už od 25.2. Zajímavý... Obvykle mívám cca 2-3 objednávky týdně, někdy i víc. Že by fakt tak hluchý období? Zase tak často do admin Invie nekoukám, protože to není můj stěžejní business. Tak snad zase začnou objednávky chodit. Až budeš mít, tak napiš, doufám, že to nemají rozbitý.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Ono na to podle mě má vliv víc věcí. První z nich je ta, že byli jarní prázdniny a poslední dva týdny měli prázdniny nejsilnější okresy. Další věcí je ten fakt, že dost zájezdů které jsou zvýhodněné jsou už vyprodané, konec února byl u většiny CK posledním dnem na získání největších slev za včasné objednání, parkování na letišti zdarma, děti "zdarma", atd. někteří ale akce prodloužili, jako Alex, Neckermann, atd. Já mám u Student agency objednávky pořád, ale je jich méně, Invia je u mě měsíc od měsíce horší a horší, teď jsem dával na měsíc prvek od Invie na pozici, na které vydělával jiný affil, měl hodně prokliků, tak jsem si řekl, že to zkusím. A výsledek, ani prd, jak někam dám něco od Invie, pokud jde poznat, že to je Invia, prakticky okamžitě prokliky přestanou a když tam dám prvek, z kterého nejde poznat, že to je Invia, tak prokliky sice jsou, ale objednávek pár a když už, tak to stejně lidi nekoupí, strornujou. Prostě bída, mě líp jde afil od Alexandrie, než Invia, ta je pro mě momentálně nejhůře konvertujícím affilem co kde mám.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Tak dnes už mi tam naskočila objednávka Španělska, takže asi opravdu hluchý období, nebo to co píše freez, prostě jen skončili výhodné first minute, což mě tak nějak ani nenapadlo. Ikdyž do 6 března pořád objednávky naskakovali. Tak teď se to snad rozjede a vrátí mi to ten výpadek 5ti dní ;-)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Já si matně vzpomínám, že tohle bylo i loni a předloni, ty jarní prázdniny a konec února jsou takový jalový.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se