E-shopy

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Aký systém pre eshop by ste doporučili? Viem, že na trhu je napríklad presta, magento...ale ide mi o to, že s čím sa vám najlepšie pracuje...Jednému klientovi idem robiť eshop, tak aby bol spokojný. Najlepšie by bolo, aby mal ten systém dostupnú slovenskú lokalizáciu zadarmo :)

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Mám zkušenosti s Prestou a zadarmo celkem ujde, ale svůj eshop bych na tom asi nestavěl, ještě tam je dost věcí které nejsou úplně ideální (třeba čeština u faktur) a obávám se, že SK lokalizace bude ještě horší.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

morfo77
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 3
Registrace: 16.08.2012
Presta , Opencart a Magento su zhruba na rovnakej urovni. Treba si uvedomit ze prestashop nie je fajturacny system , ale neviem o tom ze by boli nejake problemy s ceskym/slovenskym prekladom/verziou faktur. Osobne sa prihovaram ale za CS cart, je to sice platena licencia, ale tych 200 euro je to urcite hodne.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
A co se mrknout případně na toto: http://www.atomer.sk/ není sice zadarmo, ale není ani nějak extra drahý a je to přímo SK produkt ;-)

Nedávno jsem o něm psal i článek: http://kecykveci.cz/vyzkousel-jsem-atomer/
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

tombstone
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 19.08.2012
Záleží na spousta okolnostech, co se od toho eshopu očekává, jaký je byznys plán, atp. Ale pokud to chceš zdarma a ani nevíš na čem to chceš postavit, asi to až tak vážně s eshopem ani nemyslíš a ten klient asi také ne.

Nechci rejpat ale pokud nemáš k dispozici zavedený systém, nejlépe vlastní anebo již vyladěný opensource - ten klient se obrátil na špatného člověka a udělá lépe když si založí eshop na atomer.sk jak doporučil alijosha.

mardon
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 5
Registrace: 10.05.2012
doporučuji prestashop, čeština u faktur se dá samozřejmě upravit a je na to několik návodů na internetu

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
presta je prostě nejlepší, souhlasím :)

peto
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 28.11.2010
phys0c
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 27
Registrace: 29.03.2012
neviem či to je niečo nové ale včera som objavil fumiko.cz

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Fumiko.cz je poměrně nová služba, ale to absolutně není to, co tazatel hledá ;-).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
fstab
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 06.10.2012
Záleží jak velký eshop, jaké funkcionality a mnoho dalších obecných faktorů. Je to hodně specifické. Na banální eshop postačí Opencart nebo Wordpress s Woocommerce. Prestashop je taková zlatá střední cesta mezi jednoduchostí a masivností např. Joomly s Virtuemartem. Magento chce vyšší technickou abilitu, pak tu máme ještě ZenCart, ale ten má na mne příliš "tabulkovou" administraci. Ostatní opensource řešení, kterých je x, vesměs nejsou dobře adaptabilní na CZ/SK prostředí.

Ad Prestashop a čeština u PDF faktur, to je problém který se dá poměrně snadno vyřešit malým zásahem do kódu.

Jinaj
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 11.03.2013
Za mě osobně presta...problém s češtinou není...ani u faktur, jen si stím musí člověk pohrát...stréček google rád poradí.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se