Volná diskuze

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Zdravím, poslední dobou se mi děje taková nemilá věc, že mám na webu komentáře, které nejsou vidět a čekají na schválení Defensio (antispam plugin, který používám). Vypadá to asi nějak takto:

defensio.png
Defensio na homepage Wordpress


Jistě každej, co tento plugin používá tak to zná. Jenže mě poslední dobou trvá stále déle, než Defensio komentáře schválí a vlastně do té doby s nimi nemohu jakkoliv pracovat. 2/3 komentářů co jsou vidět na screenu byli přidány už tak před 2 dny a já je stále nemohu moderovat.

Když jsem otevřel nastavení Defensia, je tam hláška, že API nelze ověřit:

defensio2.png
Defensio - ověření API
defensio2.png (8.97 KiB) Zobrazeno 960 krát


A tak další věc co mě napadla bylo pídit se po chybě přímo na webu http://www.defensio.com, kde jsem ale také nepochodil. Chtěl jsem zkusit vymazat současné API a vygenerovat nové, jenže na zmíněném webu toto není možné (hlásí to nějakou chybu při smazání).

Proto se na vás obracím a chci vědět, zdali tento problém mám pouze já, nebo jej pociťuje více uživatelů Defensio antispamu.

Díky
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Ahoj,
tento plugin neznám a nemám s ním zkušenosti. Na Tvém místě bych ho ale odinstaloval a použil Akismet (nezapomeň ho ale aktivovat vygenerovaným klíčem). Ještě se mi nestalo, že by mi někdy propustil spam, a to mám poměrně dost navštěvované stránky s historií od roku 2004. Nikdy jsem neměl potřebu instalovat na spam něco dalšího nebo jiného. Akismet je velmi spolehlivý a podle mě i nejlepší.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Akismet moc dobře znám a taky vím, že si spamy vymýšlí :) Proto jsem tenkrát začal hledat něco novýho a našel jsem Defensio :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se