Volná diskuze

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Už jsem někde debatu viděl, nicméně - řekněme že dělám web pro australský trh (příklad). Jde nějak nasimulovat (asi nějaký anonymizer), abych viděl, jakou rychlostí se k webu připojí třeba Australané (nebo Američané, nebo z New Zelandu)? Anebo obecně - mám pocit, že když a svoje stránky, které nejskou zatím moc hojně navštěvované chodím ze své IP, tak jsou rychlejší (cache?). Jak k nim přistoupit jakoby z konce světa jako náhodný návštěvník?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Otázku si spíš polož tak, že děláš web pro Australany? Měl ho fyzicky na serveru v Austrálii a máš svatej pokoj. Web na serveru v Česku a návštěvníci z Austrálie, to podle mě nikdy nebude lámat rekordy v rychlosti načítání.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
umí to například http://webpagetest.org taky je tam velký výběr lokací a pěkně vidíš co se jak dlouho z daného místa načítá
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
to idp: fiiiiiiiiiiiha to jsem hledal...z výsldků nejsem teda nadšen ale toto je asi ono....díky moc

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
no nevím o jaký web se jedná ale dají se využít CDN služby co ti cashují obsah v cílové lokaci, například www.cdn77.com za kterým stojí autor superhosting.cz ale jestli se jedná o web určený čistě pro zahraničí tak bych se pokoukl po hostingu tam
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se