Volná diskuze

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Zdravím,
dnes sem přijdu a co nevidím už i tady je ta šílená reklama, kterou vidím na každém kroku. Myslím tu od společnosti na W.
No což byznys je byznys. Ale už jsem na to alergický
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Hlavně že tam hostuješ:)
btw.
A co ti ta alergie způsobuje je to vážné? Byl jsi s tím u doktora nebo u psychologa? Řešíš to nějako?

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Hostuji, ale už mi jen doběhne zaplacená lhůta a jdu jinam ;)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Tato reklama je zde pouze pozůstatkem inzerce z minulého roku, kdy jsem jim zkrátil období o měsíc s tím, že se jim přenese do dalšího období.
Za měsíc už zde bude opět původní inzerce.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Uf to jsi mě uklidnil. To je šílený, jak to furt bliká.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Je to rušivé, prosím vydrž to měsíc. Na oplátku v březnu uvedeme pár zajímavých novinek :)...

jamiroquai
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 03.12.2010
To jsou problémy...

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Otakar Pěnkava píše:
Je to rušivé, prosím vydrž to měsíc. Na oplátku v březnu uvedeme pár zajímavých novinek :)...



No dobře, že jsi to ty vydržím to :)
Ale ty novinky jistě budou mít zajímavé podmínky :D
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Stačí zmáčknout ESC a je po blikání.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Nejsem tu moc dlouho, možná se již osvědčilo, že je tato varianta finančně zajímavější, ale nezkoušeli jste zde nějakou malou textovou PPC?

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Reklama tady může být (musí aby se to někam posouvalo), ale musí být užitečná. Tem W mi taky trochu vadí :)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Komu "W" nevadí, ať se dobrovolně přihlásí... :-D

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
Já reskpektuji každou reklamu co mě nebude vyskakovat, houkat, svlékat se atd... Každý musí nějak získat peníze na chod stránky.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Tak mě nevadí ani design bannerů, ale jejich negativistické kampaně. To podle mě do reklamy nepotří a je jedno jestli to funguje. Kdyby takovej byl každej, tak to reklamní svět a svět PR byl jedna velká kydárna špíny.

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Děláme my nějakou negativistickou reklamu? :-) Ukažte, prosím, nějaké...

Reagujeme tam, kde se o nás píše. Tam vysvětlujeme a vysvětlujeme. Tvrdíme jak to máme my a jak to děláme my. Jiným se věnujeme výjimečně a to jen v případě, kdy někdo píše zjevné nepravdy a tak to uvádíme na pravou míru. Nikdy jsme netvrdili, že jsme nejlepší, ale tvrdíme v čem jsme dobří nebo lepší, než je běžné.
Obávám se, že to co považujete za negativistické pramení spíše z toho, jak se o nás někdy vyjadřují někteří lidé v některých fórech. Často jde o převracení faktů, vytrhávání věcí ze souvislostí. Bráníme se třeba tím, že vyzveme, aby kritici (myslím tím často konkurenci) ukázali co sami mají a co sami dokázali. Myslíte si, že někdo něco ukázal...? Jsme jak rudý hard na býky... :-)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Otakar Pěnkava píše:
Mně Wedos nevadí, jenom má příšerné bannery.

Tak když Tě financuje, tak není divu :-)

-- 12. 03. 2013 21:18 --

wedos píše:
Děláme my nějakou negativistickou reklamu? :-) Ukažte, prosím, nějaké...

Reagujeme tam, kde se o nás píše. Tam vysvětlujeme a vysvětlujeme. Tvrdíme jak to máme my a jak to děláme my. Jiným se věnujeme výjimečně a to jen v případě, kdy někdo píše zjevné nepravdy a tak to uvádíme na pravou míru. Nikdy jsme netvrdili, že jsme nejlepší, ale tvrdíme v čem jsme dobří nebo lepší, než je běžné.
Obávám se, že to co považujete za negativistické pramení spíše z toho, jak se o nás někdy vyjadřují někteří lidé v některých fórech. Často jde o převracení faktů, vytrhávání věcí ze souvislostí. Bráníme se třeba tím, že vyzveme, aby kritici (myslím tím často konkurenci) ukázali co sami mají a co sami dokázali. Myslíte si, že někdo něco ukázal...? Jsme jak rudý hard na býky... :-)

Na tohle nemá cenu reagovat, jinak mi zase přijde mail s pozváním do serverovny... Bla bla bla... Negativistické nálady vnášíte a čím dál tím více lidí je na vás háklivých. Kdo vás zná, ten si obrázek udělal už dávno...

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
janKali píše:
Na tohle nemá cenu reagovat, jinak mi zase přijde mail s pozváním do serverovny... Bla bla bla... Negativistické nálady vnášíte a čím dál tím více lidí je na vás háklivých. Kdo vás zná, ten si obrázek udělal už dávno...

Pozvání do serverovny jsme už vzdali :-) .

Je škoda, že na naši jasnou výzvu nenapíšete nějaký konkrétní příklad a píšete jen obecné proklamace. Obrázek o nás je tvořen právě podobnými reakcemi. Přesně takhle reagují nejčastěji kritici na naše jasně položené výzvy. Někdy napíšeme, aby někdo psal na webu pravdu nebo ukázal vybavení nebo... a nikdy nic.

Necháme toho :-) . Kazíme si hezký večer.

PS: Ještě na vysvětlenou pro ostatní - naše oblíbenost v některých fórech, kde se pohybuje hodně lidí pohybujících se okolo hostingu, nepřímo úměrně klesá s růstem oblíbenosti u zákazníků (hodně lze vyčíst z https://stats.labs.nic.cz/stats/hosting/) :-)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Konkrétní případ - zastrašovací mail zakladateli tohoto tématu! Přímý telefonát ze skrytého čísla s dalšími výhružkami. Nabídky na zpětný odkup zakoupených akcií... Skutečně mám pokračovat a publikovat?

Přestaňte mě **** pane Grill. Manipulátory, jako jste vy opravdu nesnáším! Pořád jste ukřivdění chudáčci, všichni na Vás jen útočí, ale jak se chováte neveřejně vůči slušným lidem, to jako by nic...!

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
janKali píše:
Konkrétní případ - zastrašovací mail zakladateli tohoto tématu! Přímý telefonát ze skrytého čísla s dalšími výhružkami. Nabídky na zpětný odkup zakoupených akcií... Skutečně mám pokračovat a publikovat?

Přestaňte mě **** pane Grill. Manipulátory, jako jste vy opravdu nesnáším! Pořád jste ukřivdění chudáčci, všichni na Vás jen útočí, ale jak se chováte neveřejně vůči slušným lidem, to jako by nic...!



Ano pan grill volal, ale my jsme si to vyříkali a tím je to vyřešené.
Tím bych toto téma ukončil.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Tohle ale už není o tobě, ale o útoku na mě. Já pořád údajně jen tvrdím, jak se pan Grill negativně chová a on veřejně tvrdí, že to není pravda. Ať se ukáže, kdo z nás dvou tady lže!

Navíc zakladatel tohoto tématu pouze vyjádřil svůj názor na novou reklamní pozici. Nenapsal ve skutečnosti nic závadného.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
janKali píše:
Tohle ale už není o tobě, ale o útoku na mě. Já pořád údajně jen tvrdím, jak se pan Grill negativně chová a on veřejně tvrdí, že to není pravda. Ať se ukáže, kdo z nás dvou tady lže!



Ano možná útok na tebe, ale netahej do toho mě. Já si svůj problém vyříkal přímo osobně přes telefon.
Tak že to laskavě smaž. A vytahuj si svoje argumenty.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
janKali píše:
Konkrétní případ - zastrašovací mail zakladateli tohoto tématu! Přímý telefonát ze skrytého čísla s dalšími výhružkami. Nabídky na zpětný odkup zakoupených akcií... Skutečně mám pokračovat a publikovat?

Přestaňte mě **** pane Grill. Manipulátory, jako jste vy opravdu nesnáším! Pořád jste ukřivdění chudáčci, všichni na Vás jen útočí, ale jak se chováte neveřejně vůči slušným lidem, to jako by nic...!

Moment, tohle mícháte hrušky s jablky. Zakladateli vlákna (náš akcionář) jsem skutečně volal a to jako akcionář akcionáři. Nebyla tam žádná výhrůžka a jen jsem mu řekl, že zveřejním ve fóru akcionářů o co jde. Vše jsme si během telefonátu vyříkali a vše jsme uzavřeli. Nikdy jsme se k němu nezachovali špatně a nikdy jsme mu (ani jako zákazníkovi a ani akcionáři) nic špatného neudělali. Za tím si stojím!
Ano, nabídl jsem mu již podruhé odkup akcií (za cenu jakou si určí). Na tom nevidím nic špatného.
Tím bych uzavřel tuto část.

Zpět k tématu (mezi námi dvěma):
Neuvedl jste žádný konkrétní případ toho, kdybychom někomu v nějaké diskuzi ublížili nebo kdybychom přinášeli negativistickou náladu.

To, že lidé jako Vy a několik dalších hlasitě křičí neznamená, že ubližujeme zákazníkům nebo se chováme nefér. Ukřičená menšina je víc slyšet, ale to neznamená, že to je většina. Nevíme co za tím je a kde je problém, ale asi jde o "ovčí efekt" nebo léčení si nějakých osobních problémů, ale s kvalitou našich služeb nebo s vyjadřováním to nemá nic společného.

Rozumný čtenář si udělá obrázek.

-- 12.03.2013 22:12 --

janKali píše:
Tohle ale už není o tobě, ale o útoku na mě. Já pořád údajně jen tvrdím, jak se pan Grill negativně chová a on veřejně tvrdí, že to není pravda. Ať se ukáže, kdo z nás dvou tady lže!

Navíc zakladatel tohoto tématu pouze vyjádřil svůj názor na novou reklamní pozici. Nenapsal ve skutečnosti nic závadného.

Nikdo na Vás neútočí a nikdy neútočil.

Dovolil jsem si Vám před časem napsat mail a tam slušně sepsat svoje názory a opakovaně jsem Vás zval k nám. Zval jsem Vás i na oběd. Nemám důvod si cokoliv vymýšlet.

Se zakladatelem vlákna jsme si to vysvětlili a tím je to uzavřené. Nechápu co z toho děláte...
Nikdy jsme nepůsobili negativisticky v žádné diskuzi a ani na Vás v soukromé korespondenci a ani na zakladatele vlákna (v korespondenci nebo komunikaci mezi akcionáři).

Závěr:
Několik hlasitých křiklounů křičí jak je WEDOS škaredý... Naštěstí zákazníci mají rozum a je to vidět i na grafech... kde hostují. Například přírůstky za poslední měsíc - domény .cz - mailhosting = reálné webhostingy.
Obrázek

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Já nevím, co všichni proti Wedosu máte. Já u nich už skoro rok hostuji téměř všechny svoje weby a jsem moc spokojený, nemám co bych vytknul (ještě k tomu za ty směšné peníze). A jejich styl propagace a reklamy se mi velmi líbí, takhle se má podle mě dělat marketing v 21. století. Má to často velmi dobrý nápad a jak je vidět, tak to i funguje ;).

PS: Nechápu, jak někomu můžou vadit reklamy na soukromém webu. Ještě k tomu tak malé jako je ta reklama na Wedos tady nahoře. To mi přijde trochu srandovní. Koukněte se na moje weby, kolik tam je reklamy a nikdo si nestěžuje :).

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Fit píše:
Já nevím, co všichni proti Wedosu máte. Já u nich už skoro rok hostuji téměř všechny svoje weby a jsem moc spokojený, nemám co bych vytknul (ještě k tomu za ty směšné peníze). A jejich styl propagace a reklamy se mi velmi líbí, takhle se má podle mě dělat marketing v 21. století. Má to často velmi dobrý nápad a jak je vidět, tak to i funguje ;).

PS: Nechápu, jak někomu můžou vadit reklamy na soukromém webu. Ještě k tomu tak malé jako je ta reklama na Wedos tady nahoře. To mi přijde trochu srandovní. Koukněte se na moje weby, kolik tam je reklamy a nikdo si nestěžuje :).


Take jsem celkove vzato spokojen. Sice mne jiz obcas vytocili, ale to by se delo asi i u ostatnich poskytovalu.

Ja mam svuj vlastni tip, proc se zakladateli vlakna nelibi tato reklama. Kdysi byl upozornen, aby nespamoval jejich FB stranku s odkazy na jeho web, na kterem byly slevove kody --> nejspis tak prisel o vydelek z affilu. :D
Navic je zajimave, ze jako akcionar hodla prejit ke konkurenci. Asi nejaka spionaz konkurencnich sluzeb :D

Kdyby ty akcie hodlal prodat a nebo kdyby mi nejake Wedos prodal (za 100 kc/ks), tak bych si jich nekolik desitek koupil. Preci jen je vsude vetsinou obhajuji a dostal jsem od nich jiz i nekolik reputaci tady i na webtrhu. Ted by mi mohli dat jeste nabidku ke koupi akcii ;)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se