Volná diskuze

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Zdravím. Dneska od rána řeším to, že se mě na stránkách zobrazuje jakoby dvojí hlavička v kodu, s tím, že to ukazuje že "něco" se na stránkách nenalézá. Prostě vypadá to takto: http://papousci.net
Začalo to z ničeho nic, dříve to jelo normálně.Navíc celé stránky jsou i divně rozhozené.Pokud ze souboru header.php odstraním <?php wp_head(); ?> , tak se to sice srovná, stránky se načtou normálně, ale logicky zase nejdou pluginy a načte se jen základní barva webu.
Má někdo tušení jak to opravit?

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Máš to vůbec nějaké divoké. Možná tam nebude jen hlavička, ale trochu i tělíčko :-D. Příště bych doporučoval dělat zálohu kodu. Zkus překontrolovat, jestli máš správně uzavřené všechny DIV. Ale spíš to bude asi nějaký vnější prvek, který chybí na serveru - možná máš jen chybně zadaný nazev.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
A psal si na support jak jsem ti říkal ? Zkoušel si zjistit co ti tu 404 vrací ?

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
Máš to vůbec nějaké divoké. Možná tam nebude jen hlavička, ale trochu i tělíčko :-D. Příště bych doporučoval dělat zálohu kodu. Zkus překontrolovat, jestli máš správně uzavřené všechny DIV. Ale spíš to bude asi nějaký vnější prvek, který chybí na serveru - možná máš jen chybně zadaný nazev.

No do včerejška to šlo normálně a nikdy se to nezobrazovalo rozházeně a už vůbec ne s tím úvodem nahoře.

-- 13. 03. 2013 12:51 --

Wladass píše:
A psal si na support jak jsem ti říkal ? Zkoušel si zjistit co ti tu 404 vrací ?

Jo psal a odpověď:
To vám dělá funkce

<?php wp_head(); ?>


V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit.

S pozdravem,

-- 13. 03. 2013 13:14 --

Tak vyřešeno.Odstranil jsem některé funkce ze souboru functions.php a zdá se, že je vše v pořádku. Tak téma možno uzavřít.Děkuji.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se