Platební způsoby

AthoX
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 66
Registrace: 13.11.2010
Dobry den,
hodlam si zrizovat nejakou elektronickou kasicku a asi nejlepsi volbou by byla jedna z techto.
Kterou byste mi doporucili a proc?

Dekuji
AthoX

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Já jsem pro Paypal, je více používán. Sám také používám Paypal. MB jsem ani nezkoušel, nebyl důvod.
Ale klidně můžeš mít oba :).

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
jsem pro PayPal, používá ho více lidí

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Tiež mám PayPal, a to hlavne z dôvodu, že je najpoužívanejšia internetová banka. Vo väčšine prípadov vidím "platba na BÚ, alebo PayPal", a preto nemám dôvod začať používať inú službu.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Senky píše:
Tiež mám PayPal, a to hlavne z dôvodu, že je najpoužívanejšia internetová banka. Vo väčšine prípadov vidím "platba na BÚ, alebo PayPal", a preto nemám dôvod začať používať inú službu.


A ve zbytku Moneybookers a BÚ. ;)

Orguesta
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 93
Registrace: 12.11.2010
Jednoznačně Paypal. Je to dalekovíce rozšířené. Co se týče poplatků to fakt nwm.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Moneybookers ma vice men , je rozsiren tam kde paypal nema mistni menu, mam dojem ze ma vice platebnich moznosti, da se k nemu dostat platebni karta takze nemusite cekat na penize nez dojdou na BU.

Jediny co nevim jak to maj s refundem ... u PP se nam casto stalo ze zahranicni klienti nahlasili ze se jedna o falesnou platbu a PP nam nemilosrdne ty penize sebral i kdyz jsme dokazovali realnost objednavky a vseho :-/

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Taktiež sa prikláňam k PayPalu...MoneyBookers som nemal a ani sa nechystám mať. Nemám prečo. Na všetko mi momentálne stačí Paypal.

AthoX
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 66
Registrace: 13.11.2010
Dekuji vsem za odpovedi. Zalozil jsem si paypal.

Mickeykr
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 9
Registrace: 23.11.2010
Jedině paypal :-)

Sline
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 53
Registrace: 23.11.2010
Paypal nebo BÚ.
Sakra, ten Skrill také nevypadá špatně :D.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Sline píše:
Paypal nebo BÚ...

Tak skôr PayPal, alebo BÚ? :D

Inak Skrill, ten hej, ten vyzerá fakt zaujímavo. Chcel by som vedieť, ako si chcú zarobiť, keď bude z ceny zobrazné 1%, alebo 0.50€ - podľa toho, čo je menej. TO je fakt málo :D

Parkot
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 30
Registrace: 25.11.2010
Paypal. Zkusil jsem oboje, ale moc lidí nemá MB.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Parkot píše:
...moc lidí nemá MB.

To je asi jeho problém. Možno sa ale rozbehne. Tipol by som, že by sa to dalo cez masívnu reklamu. Však ceny sú lepšie ako na PayPale, dokonca to má aj viac štátnych mien atď. Uvidíme. Osobne budem sledovať, čo a ako...

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
Moneybookers jsem využil jednou když jsem prodával doménu a kupec měl peníze pouze na MB, ale preferuji paypal

Remail
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 25
Registrace: 10.08.2011
Moneybookers nepoužívám, preferuji paypal

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Jakub Senko píše:
Sline píše:
Paypal nebo BÚ...

Inak Skrill, ten hej, ten vyzerá fakt zaujímavo. Chcel by som vedieť, ako si chcú zarobiť, keď bude z ceny zobrazné 1%, alebo 0.50€ - podľa toho, čo je menej. TO je fakt málo :D


Z Moneybookers se stává Skrill (nejspíš je asi koupili), teď testují uživatelské rozhraní a do roka chtějí přejít úplně.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Parkot píše:
Paypal. Zkusil jsem oboje, ale moc lidí nemá MB.


tiež som použival obe, avšak časom som obe zrušil, najskôr MB - nemalo to zmysel, takmer nikto ho nepoužíval a neskôr aj paypal

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Mě se více libí Moneybookers.com, dobře se mi s ním pracuje, je jednoduchý a přehledný. Paypal mi přijde nepřehledný oproti MB složitý. Mimo to MB už skoro nahrazuje účet, protože si můžeš objednat VISA karta a normálně vybírat v bankomatech, takže nemusíš přeposílat peníze k sobě na účet. Veliký mínus jak tady bylo zmíněno, nemá ho pořád tolik lidí jako Paypal. MB je známý spíše v prostředí sázek.

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
PayPal i MB, jinde využiješ něco jiného, záleží v jakém sektoru se pohybuješ, některé pro mě důležité portály přijímají pouze paypal některé zase pouze moneybookers :)))

HajekJirka
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 26
Registrace: 22.08.2011
Moneybookers neznám.
PayPal je pro mě jednička.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se