Volná diskuze

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Měl bych takový dotaz jak řešit problém s copywriterkou, které jsem zadal práci a slibovala, že do týdne bude práce hotová. Práce není ani po dvou měsících, nejdříve komunikovala emailem, vymlouvala se na všechno možné proč se nemůže dostat k počítači, poté už nekomunikovala vůbec. Podařilo se mi najít její FB profil a tam se mohla dostat i když se prý nemohla dostat k počítači, psal jsem jí i zprávu na FB a zatím neodpověděla, příspěvky na zdi však píše dál. Jak to mám řešit? Mám zadat práci někomu jinému a zapomenout na to? Nebo mám raději informace o ní zveřejnit zde aby jste byli na pozoru?
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Zadej práci někomu jinému, na FB mohla psát z mobilu. Nicméně dva měsíce to už ty texty nikdy neuvidíš, pokud tu má hodnocení tak ho uděl, pokud ne můžeš jí "doporučit" bude mít radost :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Kašlal bych okamžitě na to. Pokud se někdo neozve víc než týden, což je myslím si v dnešní době dostatečně dlouhá doba na to, aby se člověk dostal k internetu (přeci jen už je dneska všude) a mohl dát o sobě vědět (tedy pokud není někde v nemocnici).

Pokud jde někde hodnotit, neváhal bych udělit i negativní hodnocení, aby si dali pozor případně i další lidé. Pokud to lidé nebudou takto možná tvrdě řešit, tak to bude neustále dokola ;-).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
janal83
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 23
Registrace: 11.03.2013
Najít si někoho jiného....

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Pokud jsi ji nezaplatil předem a je nahraditelná, zadej to někomu jinému, to není co řešit.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Nekomunikuji s lidmi, kteří nekomunikují. Nespolupracuji s lidmi, kteří nespolupracují.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Wladass píše:
Nekomunikuji s lidmi, kteří nekomunikují. Nespolupracuji s lidmi, kteří nespolupracují.


Myslím si, že je to asi nejlepší rada co tu zazněla ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No jo, ale jak to na začátku poznat že :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Poznat to jde těžko, ale v tomto případě dle mě snad nemělo cenu ani toto vlákno zakládat, jelikož to z toho přímo vyzařuje ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jo jo, tady je to vcelku jasné, měsíc je opravdu dostatečná doba na to, aby člověk nějak zareagoval a dal si věci ohledně zakázky do pořádku, pokud se nehlásí tak dlouho je vcelku zbytečné na něco dalšího čekat. Na začátku spolupráce a to jakékoli je to ale problém tohle poznat a poslední dobou mi přijde, že takových lidí je čím dál tím víc a bohužel jsou mnohdy velmi známá a na internetu profláklá jména a lidé co jinak poměrně dost razantně své služby propagují a pak nejsou schopní dostát svým závazkům. Možná přijde i doba, kdy se o těch lidech a jejich přístupu začne víc psát a pak si musí ti lidé uvědomit, že je to může stát klienty a to ne jenom ty budoucí.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Práci jsem tedy zadal někomu jinému.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se