Volná diskuze

Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Jak někoho může štvát reklama 236x62 na fóru, které obsahuje reklam minimum?
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
wedos píše:
Ano, nabídl jsem mu již podruhé odkup akcií (za cenu jakou si určí).

Já chci taky! :-D

Banner skutečně nepatří mezi TOP co se dá na internetu najít, ale zase tak moc rušivé to není, stačí se podívat na idnes.cz. Tak vypadá rušivá reklama. Nicméně Otakar si sem může dát "cokoliv" a přijde mi nepatřičné to jakkoliv napadat.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
janKali píše:
Tak když Tě financuje, tak není divu :-)


Jako provozovatel fóra si snažím udržet neutralitu ke všem hosterům. Ale nadržovat někomu, za to, že si u mě koupí reklamu opravdu nepotřebuji a nedělám to.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
wow, sem si dal chvilku pauzu a hned pozdvizeni :D

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Nevím co řešíte. Webdeal má reklamu umístěnou velmi user friendly (obecně horizontální reklamy jsou v pohodě). Není problém odscrollovat obrazovku trochu dolů. Za ten luxusní servis co tu máme se divím, že to tu nebliká jak v Las Vegas.

gransy: teď toho můžeš využit a udělat statický uklidňující banner - Naše reklama je stejně přívětivá k návštěvníkům jako naše služby k zákazníkům :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Mě osobně je absolutně jedno, co je tu za reklamu, nebo není, stejně jí nevnímám, takže mě ani neruší. Když to Webdealu prospěje, ať tu bliká klidně 5 i víc obdélníků ;-).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
V podstatě se dá říci, že je Webdeal téměř úplně bez reklamy. Docela se i divím, že je jí tu tak málo :).

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
NO to je zase nálož odpovědí. Člověk odjede na 2 dny pryč a hned tohle... Takže:

1) Pane Grill - vždy si obhájíte svoje kecama, tkeré překroutíte. Jděte s tím... vy víte kam. Negativimus na internet vnášíte, pokut tvrdíte opak, tak lžete. Pojďme si najít detísky negativistivkých témat, které díky přímo Vám konkrétně vznikly atd. Více psát nebudu, stejně se zase budete obhajovat a pořád dokola... Tohle je nesmysl něco s vámi řešit, protože jediný kdo má vždy pravdu jste a budete vy a všichni to musí respektovat. Připomíná mí to majitele jednoho obdobného fóra... Ten si také myslí, že je pán bůh.

2) peeeeta - přístě nebreč.

3) Diskuze vznikla pro to, že se někomu nelíbil banner. Nakonec se zvrhla na to, jestli tady vůbec někdo může mít banner nebo ne... Ano samozřejmě, že může a můžou jich tu být stovky, proč by ne... Nosí to peníze a když systému nevydělávají podpůrné reklamní systémy, tak se z něčeho musí živit. Nejsem já, ani snad nikdo jiný naivní... Ať tu jsou a opět, ať pan Grill přestane vyjádření "už i tady je ta raklama" jako osobní útok. Naopak by ho mělo těšit, že uživatelé si všímají jeho reklamy všude... To je přece to co by každý dobrý marketer měl chtít... Ale on ne, cítí se oblížený....
Až tohle někdo napíše o mojí firmě, tak budu jásat.. Budu nadšený, že moje reklamy lidi neignorují... Ale místo pochvaly uživatele a otočení situace dobrým vtipem v další propagaci se tu budeme raději hádat a dokazovat, jak je Wedos nej nej nej nej a prostě milionkrat nej a ještě lepší než nej ostatní všichni a nej nej nej.... Pak se volá lidem, háse se s nima, vytahují se na ně věci z minulosti a píší se dlouhé maily... Takhle proboha ne. Na 17ti leté děti to ale asi funguje, to je pravda. Ty do konfliktu 1 na 1 nepůjdou...

A více se k tomuto tématu vyjadřovat nechci. Ve své podstatě tu všichni dokola opakují to samé - wedos i webdeal - oba tu mohou mít reklamu, proč by ne... Ale to nikdo od začátku nepopírá, ani zakladatel tématu... Takže se tu udělal zase velbloud z komára díky panu G... Hej hou, sbohem

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
janKali píše:
NO to je zase nálož odpovědí. Člověk odjede na 2 dny pryč a hned tohle... Takže:

1) Pane Grill - vždy si obhájíte svoje kecama, tkeré překroutíte. Jděte s tím... vy víte kam. Negativimus na internet vnášíte, pokut tvrdíte opak, tak lžete. Pojďme si najít detísky negativistivkých témat, které díky přímo Vám konkrétně vznikly atd. Více psát nebudu, stejně se zase budete obhajovat a pořád dokola... Tohle je nesmysl něco s vámi řešit, protože jediný kdo má vždy pravdu jste a budete vy a všichni to musí respektovat. Připomíná mí to majitele jednoho obdobného fóra... Ten si také myslí, že je pán bůh.

2) peeeeta - přístě nebreč.

3) Diskuze vznikla pro to, že se někomu nelíbil banner. Nakonec se zvrhla na to, jestli tady vůbec někdo může mít banner nebo ne... Ano samozřejmě, že může a můžou jich tu být stovky, proč by ne... Nosí to peníze a když systému nevydělávají podpůrné reklamní systémy, tak se z něčeho musí živit. Nejsem já, ani snad nikdo jiný naivní... Ať tu jsou a opět, ať pan Grill přestane vyjádření "už i tady je ta raklama" jako osobní útok. Naopak by ho mělo těšit, že uživatelé si všímají jeho reklamy všude... To je přece to co by každý dobrý marketer měl chtít... Ale on ne, cítí se oblížený....
Až tohle někdo napíše o mojí firmě, tak budu jásat.. Budu nadšený, že moje reklamy lidi neignorují... Ale místo pochvaly uživatele a otočení situace dobrým vtipem v další propagaci se tu budeme raději hádat a dokazovat, jak je Wedos nej nej nej nej a prostě milionkrat nej a ještě lepší než nej ostatní všichni a nej nej nej.... Pak se volá lidem, háse se s nima, vytahují se na ně věci z minulosti a píší se dlouhé maily... Takhle proboha ne. Na 17ti leté děti to ale asi funguje, to je pravda. Ty do konfliktu 1 na 1 nepůjdou...

A více se k tomuto tématu vyjadřovat nechci. Ve své podstatě tu všichni dokola opakují to samé - wedos i webdeal - oba tu mohou mít reklamu, proč by ne... Ale to nikdo od začátku nepopírá, ani zakladatel tématu... Takže se tu udělal zase velbloud z komára díky panu G... Hej hou, sbohem

Vážený pane,

k bodu číslo 1)
Nalijeme si čistého vína. Na rozdíl od Vás si dokáži svoje názory obhájit slušně a stejně tak umím přiznat své chyby a nedostatky. Nepotřebuji přitom být arogantní a negativistický a nepotřebuji se tvářit, že jsem nejchytřejší na světě...
Nikoho neurážím a nikde nešířím negativistické názory. Možná jste si nikdy nepřečetl své texty nebo Váš blog (Vy jediný jste bez chyb a okolo všichni pitomci), kde je jasně vidět, že Vy jste v životě dokázal tolik věcí, že můžete všem radit a všechny okolo kritizovat...

k bodu číslo 2)
Tam jsme si to vyjasnili a myslím si, že se s Peeeetem již chápeme. To, že jsem mu zavolal jako akcionář akcionáři není nic špatného.

k bodu číslo 3)
Ve své aroganci a namyšlenosti jste si nějak nevšiml, že jste byl první, kdo zde první začal s osobními útoky (a jediný kdo v tom pokračuje) a kdo zde první začal celou věc otáčet na osobní záležitosti...
Nejprve jste napsal:
"Komu "W" nevadí, ať se dobrovolně přihlásí... :-D"

Následně:
"Tak mě nevadí ani design bannerů, ale jejich negativistické kampaně. To podle mě do reklamy nepotří a je jedno jestli to funguje. Kdyby takovej byl každej, tak to reklamní svět a svět PR byl jedna velká kydárna špíny."

dále:
"Na tohle nemá cenu reagovat, jinak mi zase přijde mail s pozváním do serverovny... Bla bla bla... Negativistické nálady vnášíte a čím dál tím více lidí je na vás háklivých. Kdo vás zná, ten si obrázek udělal už dávno..."

a zase:
"Přestaňte mě **** pane Grill. Manipulátory, jako jste vy opravdu nesnáším! Pořád jste ukřivdění chudáčci, všichni na Vás jen útočí, ale jak se chováte neveřejně vůči slušným lidem, to jako by nic...!"

a nakonec
"Tohle ale už není o tobě, ale o útoku na mě. Já pořád údajně jen tvrdím, jak se pan Grill negativně chová a on veřejně tvrdí, že to není pravda. Ať se ukáže, kdo z nás dvou tady lže!"

Závěr ? :-) :
Ano, mohu veřejně prohlásit, že jsem tady nelhal a nemám k tomu jediný důvod.

Přes opakovanou výzvu jste nenapsal žádný příklad toho, kdy jsem šířil negativistické názory. Na rozdíl od Vás...

O nikom nikdy špínu nešířím (na rozdíl od Vás) a pokud někdy bráním své názory, tak zásadně slušně a korektně (ačkoliv to konkurence nechce přijmout...).

Neútočím osobně. Nemám důvody, abych něco takového dělal.

Na to nemá téměř smysl co dodávat. Každý rozumný člověk pochopí, kdo a jak tady reaguje a kdo si na něco hraje... Nejsem psycholog nebo psychiatr, abych hodnotil Vaši osobnost a hledal co Vás k takovému (agresivnímu, negativistickému a povýšenému) jednání vede (důvodů může být více).

Od příště začneme seriozně porovnávat výsledky naší práce. Budeme věcně a bez emocí hodnotit to, co kdo z nás v životě dokázal...

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Jeee, zase mega obhajoba, to ani nečtu. Tohle je fakt na hlavu padlé... Baví vát to tak prosím!

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se