Software

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Tady jsem našel nějaké vysvětlení tohoto kroku: http://www.protisedi.cz/article/adobe-r ... nete-si-je

S tou češtinou by to bylo fajn, kdyby to tam nějak šlo doinstalovat. Ale tak i ta AJ je fajn :).

vbrazda
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 07.11.2012
Podle všeho je to trochu jinak: http://cdr.cz/clanek/mystifikace-adobe- ... -suite-cs2
Takže jediný rozdíl je, že si tuhle verzi nemusíte crackovat :-)
wTrh.cz - agregátor nabídek, poptávek a aukcí nejen z webtrhů v BETA verzi
 Pozvánka na prosincový sraz Markeťáků na Vysočině

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
basti píše:
Supr, tleskám Adobe! Bezmezně mě štvali, že nejde koupit levněji staré verze a taky že jsou v ČR výrazně dražší než v USA, přitom platy jsou tu jaksi několikrát nižší... Milerád bych si třeba dokoupil starý CS3 (který mám z CS Photoshopů nejradši) za rozumnou cenu, ale jaksi to nejde. Cena za nový Photoshop je pro české OSVČ trošku mimo realitu.


Nechci rozvadet flame ... ale pokud potrebujes ke svy praci Photoshop, tak bys nemel mit problem pokryt naklad 18 tisic na SW (aktualni cena v Alze). V opacnem pripade bych rekl ze si vystacis uplne v pohode s Gimpem a jinych zadarmo.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Přesně tak. Pokud nemůžeš dát 20tis. jednorázově za SW, tak asi nejsi grafik, který by to mohl dělat profesionálně..

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Fit píše:
Už mi to taky jde a začínám stahovat... Jde do toho nějak dostat čeština?



Jde, stáhneš ji zde: Čeština

Instalace: Zkopírovat soubory do složky c:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS2\Required
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Basti není grafik, ale copywriter.

Děkuji za odkaz jak zde někdo přispíval, kdo by to řekl :), každopádně si Adobe udělalo pěknou reklamu. CS2 se neprodává už delší dobu a noví grafici se naučí na ní a až se vypracují, budou chtít novou verzi a Adobe na tom jenom vydělá.

vladopt
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 8
Registrace: 07.05.2011
HOAX :D
Už viac ako rok blogujem o mojich začiatkoch v online podnikaní.
 Fond web

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
vladopt: Proč hoax? Funguje to :).

Dokonce mi funguje parádně i ta čeština pro Photoshop. Ještě bych potřeboval češtinu pro Indesign CS2, ale zatím jsem nikde nenašel.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Fit píše:
vladopt: Proč hoax? Funguje to :).

Dokonce mi funguje parádně i ta čeština pro Photoshop. Ještě bych potřeboval češtinu pro Indesign CS2, ale zatím jsem nikde nenašel.



Ještě aby nefungovala :D
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

vladopt
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 8
Registrace: 07.05.2011
Už viac ako rok blogujem o mojich začiatkoch v online podnikaní.
 Fond web

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
To už tady je dvakrát uvedené. Ano, je to uvolněné zdarma pro majitele licence, ale lze to zneužít tím, že to lze stáhnout bez ověřování licenčního klíče a dalších opatření.

trhnapadu.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 31.10.2012
Fit píše:
..... Tohle se bude moc hodit, protože třeba takový GIMP mi přijde docela neohrabaný.....


přesně, GIMP prostě na PS nemá ani náhodou..
.........
jinak dobře voni :), freemium licencování považuju za nejlepší model
edit:
aha, majitele licence, tak to nic, Adobe jede ve starém módu :(
TrhNapadu.cz | CzechCoolTrade.cz - evropské dotace

KateřinaH
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 60
Registrace: 04.03.2013
A používáte ještě nějakou konkurenci PS? Třeba někdo Zoner?
Kvalitní skluzavka, která vydrží. Tobogán ke každému bazénu. Sklolaminát a jeho výrobky.

duben
Uživatelský avatar
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 126
Registrace: 22.03.2012
Já Zoner používám v proffesional edici, na určité práce spojené s rychlým tříděním a úpravou fotek je co se týká poměru rychlosti a kvality výsledku bezkonkurenční.
Pořádám KURZY INLINE BRUSLENÍ | Dělám databáze Select-SQL.com
Fotím a píšu o tom na FOTORADY.cz a MicrostockTools.com | Cvičení s Luckou

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
duben píše:
Já Zoner používám v proffesional edici, na určité práce spojené s rychlým tříděním a úpravou fotek je co se týká poměru rychlosti a kvality výsledku bezkonkurenční.


Tak pod to bych se mohl podepsat, na některé věci je Zoner super, dávkové příkazy například na změnu rozměrů, atd, dělal jsem v tom už i dávku na vložení vodoznaku do fotek a taky dobrý, líbí se mi jak je jednoduchej, přitom výsledek se rozhodně nemá za co stydět. Spousta jednoduchých úprav je v něm hotová za pár vteřin a zvládá to i začátečník, taky ho doporučuju pro začátečníky na zmenšování fotek, třídění, ořez, atd. Nevím jak je na tom novější verze, já používám pořád devítku.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se