Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdravim. Máte někdo zkušenosti s affiliate Ehub? začal jsem jim dodávat část poptávek, ale ačkoliv mají provizi za vyplněný formulář, tak mám po týdnu téměř 2000tis. stále v nevyřízených a na email nereagují. Podobně je to s půjčkama Omega. Nevím, možná si nechávají měsíc na přiznání, ale ragovat by mohli. Fakt mě nebaví věčně měnit affilite. Dobrá zkušensoti mám jen s Espoluprací a Potenzou (ty pustí alespoň něco).

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
U Ehubu mám pojištění a doba schválení byla téměř dva měsíce, pak normálně schváleno vše a výplata úplně v pohodě. To schválení ale trvá, u půjčky to bude podle mě podobné.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
tak jsem našel článek na webtrhu, nestačim se divit a jsem z toho trochu "mimoň"...tak schvaluje automaticky po 21 dní nebo ne? http://webtrh.cz/163510-ehub-vase-zkuse ... hy-systemu (admin, doufam, promine :-D )

freez: dík...mně už to prostě nebaví. dáváš těm webům veškerý čas a úroveň českých affiliate fakt děsná...když už ti přiznají alespoň něco, tak to z nich horkotěžko dostáváš....kolikrát musíš několikrát urgovat a pak ti "něco" pustí. Dodávám jim kontakty z webu, který mám na 1.místech vyhledávačů- nemusejí platit Seznamu za PPC a tohle je vděk.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Já jsem třeba co se týče pojištění utekl jinam a tam s tímhle není problém, schvaluje se opravdu velmi rychle, pár dnů. Ale obecně co mám zkušenost, tak pojištění a půjčky, to je na dobu schvalování úplnej horor a je skoro jedno, u koho to máš, není to tak dlouho co jsem podobnou věc řešil u pojištění přes Allianz co je v síti CJ, to samé v bledě modrém. Prostě pojištění, energie a půjčky, to je kentus, pořád čekáš a čekáš. Proto od toho pomalu ale jistě jdu do pryč, jsou lepší témata.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
freez: tak u Potenzi a Espoluprace to je bez problemu (o tom, zda přiznají vše, si také myslím své)...vídíš prokliky a co je schválené...mám problém jen s nastavením odběrových kanálů (pro vlastní statistiky)...radši teda affiliaty průběžně mením. Snažim se prodávat už i napřímo poskytovatelům, ale většina zájem nemá, radši si zaplatí PPC, která je vyjde o dost dráž - což mě utvrzuje v tom, že se jim affiliate vyplácí především pro svojí "neprůhlednost". Radši zaplatí studentíkovi pár drobných za jeho "výkřik do tmy", než aby využili profesionály, kteří chtějí jen podíl na zisku.

další reference jsem našel na http://webitech.cz/vydelek-na-internetu ... marketing/

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
S eHubem mám velmi špatné zkušenosti z dob slevových portálů, kdy to byl hlavní prostředník mezi slevovými servery a agregátory... Osobně si myslím, že kluci jsou (bohužel) amatéři a nevědí moc co dělají... Je to škoda, měly dobře našlápnuto...

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Já již dělám finance jen okrajově spíš z nostalgie a proto všem doporučuji:

PPC na ně na všechny

btw. píšeš ..tak u Potenzi a Espoluprace to je bez problemu..
Já jsem zkoušel znova nasadit affil před koncem roku i když jsem se zařekl výsledek mě utvrdil v tom, že si dál pojedu svoje PPC a budu mít raději vrabce než holuba na střeše a někomu dělat klauna.

garážová show e spolupráce alias tajemná tvář :D: stále neproplacená faktura z minulého léta.
Potenza: tam mi mizí již schálené leady..tak, že se nestačím divit, affil linky místo na produkt přeměrovány na domény na parkingu a podobný věci.

Čekám ještě s čím se vytasí cresco ze zajímavosti a dám si je na weby jako doplněk a jinak jedu PPC na plno a mám klid ráno vidím kolik jsem včera utržil a jsem spokojen:)

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
janKali píše:
Osobně si myslím, že kluci jsou (bohužel) amatéři a nevědí moc co dělají... Je to škoda, měly dobře našlápnuto...


S tímto bohužel dle svých zkušeností souhlasím :-/

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
wico: nekdy mi připadá, že to přiznávají jak jsou zrovna u počítače...určitě mi to nepřipadá jako automatizovaný systém. hlavně nechápu, jak může být započtena provize, když na webu nevidíš refferal...

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
wico: nekdy mi připadá, že to přiznávají jak jsou zrovna u počítače...určitě mi to nepřipadá jako automatizovaný systém. hlavně nechápu, jak může být započtena provize, když na webu nevidíš refferal...

Já si myslím, že je to malinko jinak:
Zádrhel je v tom, že oni také musí čekat na schválení, protože 99% překupuje. Pak jsou pod tlakem, když jim to nechodí včas (nemohou schvalovat leady ) a začínají panikařit :) Ty otrlejší začínají být arogantní. Blbci to platí ze svého.
Výsledkem v obou případech jsou zmatky a zamotávání se do toho finančně z čehož vyplívá následná manipulace z leady aby se to nějako dohnalo…

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
wico píše:
Já si myslím, že je to malinko jinak:
Zádrhel je v tom, že oni také musí čekat na schválení, protože 99% překupuje. Pak jsou pod tlakem, když jim to nechodí včas (nemohou schvalovat leady ) a začínají panikařit :) Ty otrlejší začínají být arogantní. Blbci to platí ze svého.
Výsledkem v obou případech jsou zmatky a zamotávání se do toho finančně z čehož vyplívá následná manipulace z leady aby se to nějako dohnalo…


Ale to je o tom, jak si postaví smlouvu s inzerenty, což očividně pánové neumí... Prostě když do X dnů nepotvrdí ani nezruší provizi, tak se automaticky přizná, to není těžké a v affiliate to tak chodí... Takže v tom bych viděl taky vysoký amaterismus....

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
janKali: Tak automatické schvalování není snad nikde :-) (i když tvrdí, že provize je za vyplněný formulář)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
janKali: Tak automatické schvalování není snad nikde :-) (i když tvrdí, že provize je za vyplněný formulář)


U CJ to funguje, ale chápu, že to je jiná liga. Osobně jsem affil z pohledu publishera opustil před 2 nebo 3 lety a jsem rád... Nezávidím nikomu, kdo se tak snaží vidělat a obdivuju ty, které to živí...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se