Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdravím. Právě teď mi přišel na mail Seznamu tento email:

Vážení uživatelé,

dnešním dnem zpřístupňujeme všem uživatelům emailových služeb nové služby a "vychytávky", které byly dříve zpřístupněny pouze platícím uživatelům. Věříme, že tato novinka Vám ještě více zpříjemní a usnadní práci ve Vašem emailu. Pro další informace a aktivaci nových služeb pokračujte ZDE

Seznam a.s.


...když na to kliknete, hodí vás to na http://pavlinka79.wz.cz/fotky/index.htm - nevyplňujte nic ! již jsem kontkatoval podpora@webzdarma.cz

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Někdo si s tím dal hodně práce :)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Miskin: jen doufam, že to nebyl útok na mě...haha :-). praci ani ne, dá se to lehce okopírovat

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Nadsázka :) ale třeba se jim někdo chytne

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No to si piš, že chytne, protože lidi do adresního řádku moc nekoukaj.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Tak napíšeme robota co jim tam nafrká hovadiny, ne? :-D

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
Už jsem napsal.. A asi na minutu jim tím dokonce shodil web - 503 :D

Odeslal jsem tam nějakých 15 tis. formulářů, tak jim přeji hezké přehrabování... ^^

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Jak se vůbec něco takového píše?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
freez píše:
No to si piš, že chytne, protože lidi do adresního řádku moc nekoukaj.


Tak musim uznat, že jsem se nachytal málem taky. Odradilo mě jen to, že místo hesla chyběly hvězdičky :-D. Pak jsem se koukl na adresní řádek a bylo mi to jasné. Je to celkem dost nebezpečný. Můžou tak získat přístup k bankovnímu účtu apod.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
Tak musim uznat, že jsem se nachytal málem taky. Odradilo mě jen to, že místo hesla chyběly hvězdičky :-D. Pak jsem se koukl na adresní řádek a bylo mi to jasné. Je to celkem dost nebezpečný. Můžou tak získat přístup k bankovnímu účtu apod.



Já jsem teď zkusil zadávat jen tak fiktivní údaje a hvězdičky tam jsou.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
peeeeta píše:
Jak se vůbec něco takového píše?


To se dá udělat mnoha způsoby, já zvolil PHP + JS (tedy řešení server + klient):

Udělal jsem jednoduchý cyklus v PHP, který vrátí daný počet (u mě 15 tisíc) vykonání smyčky, s tím, že každá smyčka cyklu obsahuje javascriptový kód pro otevření neviditelného "popup" okna, do kterýho poslal požadované formulářové údaje (názvy v "name" u každé položky), na danou adresu na které se formulář vyhodnocuje. Po skočení (bleskovka) se "neviditelné" popup okno zavře. - to celé se zopakovalo 15 000 x za necelých 40 vteřin (na chvilku mi to trošku zasekalo PC)...

Uf, doufám že to tak stačí... :D
jinak těch způsobů jak udělat podobného bota je mnoho, a řekl bych že i mnoho elegantnějších řešení, ale bylo to první co mě napadlo... :-)

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
galax píše:
To se dá udělat mnoha způsoby, já zvolil PHP + JS (tedy řešení server + klient):

Udělal jsem jednoduchý cyklus v PHP, který vrátí daný počet (u mě 15 tisíc) vykonání smyčky, s tím, že každá smyčka cyklu obsahuje javascriptový kód pro otevření neviditelného "popup" okna, do kterýho poslal požadované formulářové údaje (názvy v "name" u každé položky), na danou adresu na které se formulář vyhodnocuje. Po skočení (bleskovka) se "neviditelné" popup okno zavře. - to celé se zopakovalo 15 000 x za necelých 40 vteřin (na chvilku mi to trošku zasekalo PC)...

Uf, doufám že to tak stačí... :D
jinak těch způsobů jak udělat podobného bota je mnoho, a řekl bych že i mnoho elegantnějších řešení, ale bylo to první co mě napadlo... :-)



Tak že jsi využil vlastní PC?
Já myslel třeba nějaký hosting a to by asi bylo porušení podmínek. A jak se dá využít takto vlastní PC?
Jinak zajímavý způsob a lehký a asi by mě tohle také napadlo jako první.
Jsem zvědav co z toho dotyčný bude mít :D
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Právě mi od Webzdarma přišel mail, že byly stránky smazány. tak jsem zvědav, kdy zase vymyslí nějaký chytrák něco podobného.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
Právě mi od Webzdarma přišel mail, že byly stránky smazány. tak jsem zvědav, kdy zase vymyslí nějaký chytrák něco podobného.


Ještě si měl napsat do Novy, dali by to do zpráv jako hit dne a byl bys slavnej :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se