Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Ahoj. Zdá se mi to nebo je konverze u půjček do 5000 kč stále horší konverze? Ačkoliv jsem přísun poptávek ztrojnásobil a přede mnou ne KW není žádný konkurenční web s nabídkou stejných poskytovatelů (ani na PPC), tak výsledná konverze je za poslední týden fakt směšná...až přemýšlím, že přejdu na PPC reklamu. Jen podotýkám, že mám nastavený systém provize za vyplněnou žádost.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Máš provizi za "správně" vyplněnou žádost? Já tedy co jsem teď studoval pár půjček k nasazení na nižší hodnoty, překvapila mě jedna věc, kterou se lidé pravděpodobně dozví až vyplní žádost, nebo až si rozkliknou VOP. Tedy pokud jim to nenapíšeš na web ty sám, tím odrazujícím faktem je výše RPSN u krátkodobých půjček na nižší hodnotu, jenom blázen si vezme půjčku s RPSN 200 až 4000% to je nemyslitelné, tohle si vezmou jen úplné negramotné lamy, co se tedy vlastně nachytají, těch ale bude ubývat.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
Ahoj. Zdá se mi to nebo je konverze u půjček do 5000 kč stále horší konverze? Ačkoliv jsem přísun poptávek ztrojnásobil a přede mnou ne KW není žádný konkurenční web s nabídkou stejných poskytovatelů (ani na PPC), tak výsledná konverze je za poslední týden fakt směšná...až přemýšlím, že přejdu na PPC reklamu. Jen podotýkám, že mám nastavený systém provize za vyplněnou žádost.


Vykasli si na byznys s lidskym nestestim a nebudes podobne "problemy" vubec resit!

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
freez: do půjček dělám už víc než rok...na úrok se mě zeptá tak 1 člověk z 10ti. u těchto půjček to většina neřeší a nebo s tím počítají. je to půjčka na měsíc, ne na rok.

stephan: nic neprodávám jen spojuju poptávku s nabídkou - marketing. dávám lidem jen to, co hledají. Když si to nevezmou u mě, tak u někoho jiného.

freez: spíš jsem si dělal statistiku....ačkoliv jsem napojil další weby a znásobil poptávky, tak výsledek je stejný, teď poslední týden možná horší...nevím jestli za tím je affil provozovatel nebo poskytovatel půjček...nevím, jak ten systém funguje a kdo přiznává leads...

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
freez: do půjček dělám už víc než rok...na úrok se mě zeptá tak 1 člověk z 10ti. u těchto půjček to většina neřeší a nebo s tím počítají. je to půjčka na měsíc, ne na rok.


To je ale jedno, že je na měsíc, když někdo uvidí že si půjčí 5000,- a vrátí 8000,- a víc, tak se na to třeba vybodne a zkouší hledat jinde.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
freez: věř mi, že většině je to jedno. Dávám tenhle typ půjček na affil, protože se mi nevyplatí tyhle poptávky odbavovat, jde mi spíš o princip jak ten systém (ne)funguje

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
freez: věř mi, že většině je to jedno. Dávám tenhle typ půjček na affil, protože se mi nevyplatí tyhle poptávky odbavovat, jde mi spíš o princip jak ten systém (ne)funguje

Jenže ty srovnáváš osobní prodej a internetový prodej, to je nebetyčný rozdíl, v kanclu se lidi mnohdy na nic neptaj, ale jak mají trochu času o tom přemýšlet, to se pak dějí věci. Mám obdobnou zkušenost při prodeji dovolené, kancelář, vlastní internetový systém a affil, pokaždé se klienti chovají jinak, telefon, meil, nebo osobní prodej je velký rozdíl, to co prodáš v kanclu, tak přes net neprodáš.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
freez: ok, možná...ale reaguju spíš na výsledky statistik...logicky pokud máš 3 krát větší přísun poptávky, tak by měl být 3krát větší zisk a ne stejný. to mi spíš připadá, že ti prostě jen "něco pustí"

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
stephan: nic neprodávám jen spojuju poptávku s nabídkou - marketing. dávám lidem jen to, co hledají. Když si to nevezmou u mě, tak u někoho jiného.


Je jedno jakou cinnost provadis. Proste jses jednim z clanku pochybneho byznysu. Argumentaci typu "Když si to nevezmou u mě, tak u někoho jiného." jsem radsi nevidel, protoze je uplne mimo.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Já jsem zastánce místo affilu PPC co se týče půjček, to jsem již psal, ale

Možná jestli není zádrhel v tom, že stejných webů je čím dál tím víc. Osoba, která nedostala půjčku v bance a hledá nebankovní řešení prošmejdí celý serp od shora dolu a nezajímá ji, zda jsi první nebo někde na třetí stránce ani co nabízíš za produkt ty lidi vyplní v podstatě všechno.

Hlavně to není tak že na prvním webu vyplní žádost a jde od toho, nafláká tolik žádostí kolik má času plus rozesílá emaily po inzercích s myšlenkou snad to někde dopadne.
Vem si těch duplicit, co se sejde, musí být pěkný zmatek žádosti vyhodnocovat a přiřazovat

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
wico: ano, právě že vyplňují x stránek, tak je důležité být nahoře, a to já jsem. divný, že mi údaje vyplní a podle odchozích stránek jdou pak na affiliate, kde předpokládám, že vyplní také žádost...ale co se týče trendu, tak úspěšnost klesá - ačkoliv by měl poskytovatel přiznat provizi za nového klienta a vyplněnou žádost. Espolupráce mi dnes například vzala 2 přiznané leady.Chápu, že tynhle typ půjček není žádné terno, ale ať tedy přes affiliate poskytovatelé těchto půjček neslibují provizi za vyplněnou žádost, když se jim to nevyplácí.

stephan: tohle fakt řešit nebudu, dělám marketing a zajímají mě trendy a statistiky...když si tě někdo najme na PR, tak neřešíš co prodáváš, ale jak to prodat. Nekdo tu nabízí seo služby, jiný hubnutí nebo pojištění - taky neřešíš jako affiliate partner jestli to klientovi pomůže nebo jestli vyhodí peníze. Každý je dospělí a měl by si udělat úsudek sám, zda ten produkt potřebuje nebo ne.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
ono to asi bude globální ty konverze koukám, že crediton inzeruje už i na warez foru :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se