Marketing

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Zdravim,

mate zkusenosti s Linkmonitor.cz? Prodali/nakoupili jste tam neco v posledni dobe? Vyplati se placeny tarif?

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Osobně nevím jak je na tom "výhoda" placeného tarifu nyní, ale když mi ještě tarif běžel, tak sem prodal 1 asi z 20ti reakcí. Od té doby nepoužívám.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Ja jsem to kdysi vyzkousel a behem prvniho mesice (zdarma) jsem nic neprodal, tak jsem se na to take vybod. Od te doby se to mohlo zmenit, ale jak vidim, tak mame podobnou zkusenost.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Mě celý systém nepřijde vůbec přehledný a nemám čas ho studovat, proto nepoužívám.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Zkoušel jsem tento systém jen krátce, když jsem měl tehdy tarif zdarma a nepodařilo se mi uzavřít ani jeden obchod. Od té doby nepoužívám, respektive nemám důvod si předplatné platit ;-) Třeba se to nyní zlepšilo.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
súhlasím s janKali...systém mi nepríde príliš prehľadný. Taktiež som mal dávnejšie účet zdarma a od vtedy som tam nebol - nemal som prečo.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
luba
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 111
Registrace: 24.07.2012
Zaplatil jsem si jeden měsíc a pak už jsem to neprodlužoval. Chtělo by to hodně změn, aby to bylo lepší.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Mě se samotná myšlenka systému líbí a myslím, že je velmi dobrá, ale to pojetí je bohužel špatné... Měl jsem pocit, že to používá hodně lidí a jen já jsem kokot co se nechce učit a neintuitivním rozhraním, kterému nerozumí, ale bude to asi rozšířenější problém :-)

Andrejkin
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 01.03.2011
Pre mňa veľmi neprehľadné, menej je niekedy viac.
Zrealizoval som tam jeden obchod od vtedy som tam nebol. Slabé zázemie skoro žiadna kvalita.

frances
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 63
Registrace: 30.04.2011
Zdravim diky za kritiku mate nejake konkretni pripominky co vam prijde neprehledne a pripadne jak by se vam to zamlouvalo aby to bylo prehledne? Systemu uz prosel cca 3mi velkymi grafickymi redesigny a vsechny vedli k oklesteni a zjednoduseni systemu ale chapu ze ten system uz je natolik robustni aby se mohl nekomu zdat neprehledny. Pokud byste meli konkretni pripominky piste sem nebo na info@linkmonitor.cz
Nejake videonavody naleznete na blog.linkmonitor.cz
Aktualne se pracuje na velkem mnozstvi dalsich uprav:
- interni zpravy v systemu
- pocitani externich odkazu
- mereni dostupnosti webu
- penezenka pro mikrotransakce
Affiliate evangelista / FrantisekSzabo.cz
 

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
frances píše:
Zdravim diky za kritiku mate nejake konkretni pripominky co vam prijde neprehledne a pripadne jak by se vam to zamlouvalo aby to bylo prehledne? Systemu uz prosel cca 3mi velkymi grafickymi redesigny a vsechny vedli k oklesteni a zjednoduseni systemu ale chapu ze ten system uz je natolik robustni aby se mohl nekomu zdat neprehledny. Pokud byste meli konkretni pripominky piste sem nebo na info@linkmonitor.cz
Nejake videonavody naleznete na blog.linkmonitor.cz
Aktualne se pracuje na velkem mnozstvi dalsich uprav:
- interni zpravy v systemu
- pocitani externich odkazu
- mereni dostupnosti webu
- penezenka pro mikrotransakce


1) Často mi nefunguje skrytí poptávek, které mě nezajímají, prostá dám skrýt a ona je tam furt. Jen někde, řekněme 1 z 50ti, nevím čím to je.
2) Přidal bych checkboxy k poptávkám, abychom mohl skrýt více poptávek, které se mě netýkají, ušetřít mi to čas a zpřehlední poptávky.
3) Jsme zalogován s trvalým přihlášením, ale když přijdu na stránku nemám zpřístupněný GOLD tarif, jak kdybych neměl zaplaceno. Odhlásím se a znovu přihlásím, v menu mi přibudou položky poptávka atd z tarifu GOLD. Zkoušel jsem cookies apod. kraviny nic nepomohlo. Každou návštěvu se musím odhlásit a pak zase přihlásit :-/

frances
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 63
Registrace: 30.04.2011
LukasP píše:

1) Často mi nefunguje skrytí poptávek, které mě nezajímají, prostá dám skrýt a ona je tam furt. Jen někde, řekněme 1 z 50ti, nevím čím to je.
2) Přidal bych checkboxy k poptávkám, abychom mohl skrýt více poptávek, které se mě netýkají, ušetřít mi to čas a zpřehlední poptávky.
3) Jsme zalogován s trvalým přihlášením, ale když přijdu na stránku nemám zpřístupněný GOLD tarif, jak kdybych neměl zaplaceno. Odhlásím se a znovu přihlásím, v menu mi přibudou položky poptávka atd z tarifu GOLD. Zkoušel jsem cookies apod. kraviny nic nepomohlo. Každou návštěvu se musím odhlásit a pak zase přihlásit :-/


1. skryti poptavek mame reseno zatim nepekne pomoci cookies pracujeme na naprave
2. celkove budeme poptavky vice zprehlednovat
3. tento bug jsem predal programatorovi k vyrizeni o oprave te budu informovat.
Affiliate evangelista / FrantisekSzabo.cz
 

fingever
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 40
Registrace: 30.04.2011
Doufám ve zprovoznění tohoto projektu více. Bohužel, měsíční zpoplatnění mu pravděpodobně nenapomůžou ke zvýšení aktivity na linkmonitoru.
Patrik Fingr - https://www.frontmedia.cz, provozuji mj. online magazín http://www.bydleni-z.cz

frances
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 63
Registrace: 30.04.2011
Planujeme velke zmeny ktere budou odstartovany uz brzy a sluzba pujde pouzivat i bez mesicnich poplatku. O vsem budeme informovat rozsahlou kampani.
Affiliate evangelista / FrantisekSzabo.cz
 

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se