Volná diskuze

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
Ahoj,

nedávno mě napadlo sepsat vlastní návod na programování v PHP. Regnul jsem (podle mého až moc pěknou) doménu PHPKurz.cz a začal tvořit první pokusy o návrh webu (který tam lze teď vidět - web tvořím LIVE)...

Chtěl jsem se možná trošku poradit, co si o nápadu myslíte vy? Bude to k něčemu vůbec použitelné? Plánuji vysvětlit vše od začátku, s příklady i úkoly.

Příspěvek dávám do volné diskuze, protože na webu NEPLÁNUJI nic vydělat, píšu jej spíše z dobré vůle a trochy nudy.

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
K php pořád něco hledám na webu, takže pokud to bude psané srozumitelně, tak web přínosem bude. Aktuálně tam skoro nic není, tak lze těžko hodnotit. Možná by to chtělo ale vymyslet něco nového co jinde není. Psát lekce od začátku by asi bylo správné kvůli úplnosti, ale začátečnických lekcí je na webu mraky. Spíše bych se zaměřil na příklady a "hotová řešení" s dostatečným komentářem.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Tak návodů není nikdy dost. Ale hlavní je opravdu vše popsat jak pro "blbce". A hlavně také reagovat v komentářích na případné otázky a doplnit to když tak do článku.

A také ty hotová řešení a především rady a vychytávky. Tipy a usnadnění. A také se zeptej lidí s čím si neví rady a na to se přesně zaměř.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
Wladass píše:
Dej si to na pořádnej hosting, ode mě to nejede.


Jede to na vlastním serveru a zrovna jsem řešil ztrátu hesel, tak jsem je obnovoval pomocí druhého Live linuxu, weby byly odstavené, teď už to jede :-)

Ostatním: Chtěl bych se tomu i po dokončení dále věnovat aktivně, takže vaše rady beru vážně :)

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
galax píše:
Ostatním: Chtěl bych se tomu i po dokončení dále věnovat aktivně, takže vaše rady beru vážně :)



Proto ti je sem vkládáme ;)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Jo už to jede, něco jsem proklikal, ale zas jsem to zavřel. Dávej sem věci, které jsou hotové a ne tohle, co ti na to normální člověk může asi tak říct..

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
Wladass píše:
Jo už to jede, něco jsem proklikal, ale zas jsem to zavřel. Dávej sem věci, které jsou hotové a ne tohle, co ti na to normální člověk může asi tak říct..

Jde mi o to téma, web je v hrubém návrhu. Brzy to už asi zahesluju

losperos
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 94
Registrace: 26.03.2012
1) piš tam od úplných začáků a dostatečně to všechno vysvětli
2) důkladně sepiš veškeré výrazy a vysvětli srozumitelně co znamenají
3) piš to stylem jakpsatweb.cz (prostě piš jako člověk, ne jako machr)

Pak máš podle mýho velkou šanci na úspěch. Nic takovýho tu není. Hodně webů na tebe mluví tak, že už musíš něco znát, jinak se v tom prostě nevyznáš. A ty hotový příklady jsou taky super nápad, pokud u nich zase vysvětlíš, co co znamená a dělá...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se