Volná diskuze

Pepi.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 60
Registrace: 05.11.2012
Chtěl bych požádat o rady na výše uvedené téma.

Jsem začátečník, prosím o shovívavost:-).

Díky moc všem!

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
Tak záleží na tom, jaký je důvod nezaplacení.

Pokud s tebou daný člověk komunikuje, tak mu můžeš vystavit dobropis a tím nebudeš muset danou částku danit. Pokud s tebou nekomunikuje, tak s tím nic moc neuděláš účetně.

Věcně bych zkusil upomínkovat a snažit se s ním spojit.
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Otázka je, na co se ptáš? Tobě někdo nezaplatil fakturu a nebo ty jsi nezaplatil fakturu :-D Počítám že to bude první případ :-) Když už se mi to stane, většinou se stačí připomenout "dobrý den, eviduji u vás fakturu po splatnosti číslo xxxxxxxx, pro jistotu posílám fakturu znovu v příloze, děkuji, s pozdravem ......" zatím se mi ještě nestalo, že by po připomenutí se, někdo nezaplatil. Samozřejmě jde i o to, kdo ti "dluží".
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Pokud jde o menší částku, tak neustálé upomínkování může zafungovat. Řekne si, že za těch pár stovek mu to nestojí, mít klid je k nezaplacení :-)
U větších částek kolikrát nepomůže ani soud. Když nechce, tak prostě nezaplatí, i když bude mít soudní příkaz.. a to pak začíná další kolečko ...

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
já obvykle posílám vyřizovat tyhle formality kámoše z Ukrajiny....jeho oblíbená věta "ty nasereš mě a nikdo tě nenajde"

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se