Volná diskuze

Belindasa
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 49
Registrace: 13.11.2012
Je možné, vytvořit si web na WP bez zásahu odborníka? Slyšela jsem, že postačí nainstalovat WP a pak stáhnout FREE nebo placenou šablonu?

Můžete mi poradit?

Díky

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Ano, možné to je ... stačí si stáhnout instalaci WP a nainstalovat jej dle pokynů a pak v přehledné uživatelské administraci nahrát free šablonu. Ovšem pokud je nutné šablonu nebo systém nějak upravit, je potřeba zásah do kódu a k tomu je třeba znát aspoň základy HTML, CSS, PHP :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Belindasa
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 49
Registrace: 13.11.2012
Jan Paluska píše:
Ano, možné to je ... stačí si stáhnout instalaci WP a nainstalovat jej dle pokynů a pak v přehledné uživatelské administraci nahrát free šablonu. Ovšem pokud je nutné šablonu nebo systém nějak upravit, je potřeba zásah do kódu a k tomu je třeba znát aspoň základy HTML, CSS, PHP :)


Znáte výše uvedené? Mohl byste mi být nápomocen? Samozřejmě, že ne zdarma:-)

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Belindasa: Jen pro představu, třeba moje weby www.burival.com a www.stockphotography.cz běží na Wordpressu prakticky bez úprav - jen instalace + nahrání stažené free šablony. Největší práce je najít správnou šablonu a potom číst nápovědu, na netu je plno blbovzdorných nápadů jak nainstalovat wordpress, jak změnit šablonu, nastavení nebo upravit postranní panel atd. Česky to bude horší, ale v angličtině je opravdu všechno.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se