Volná diskuze

Pepi.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 60
Registrace: 05.11.2012
Kde nejčastěji registrujete své domény? Jsou na trhy levnější firmy než například Wedos a jiné?

Díky!

P.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Momentálně nejlevnější je Hexageek, kde je CZ doména za 124 a prodloužení 125, Wedos, Gigaserver, Forpsi, Český hosting mají CZ za 125. Více najdeš zde http://www.monitoruju.net/cenik-domen/ jo a ceny jsou bez DPH.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Neuvedl jsi o jakých doménách mluvíš = další diskuze zbytečná.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
a taky co od nasledne spravy domeny pozadujes, cena neni nejdulezitejsi :)

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Mac píše:
Domény registruju u Forpsi - CZ a COM lehce nad 100 Kč.

Forpsi už dumpingové ceny zrušilo :(

.cz - Dřív jsem kupoval u Forpsi (cena), převáděl k Subregu (administrace, rychlé operace jako změna vlastníka), prodlužoval u Wedos (cena), pak zpět k Subregu. Teď nevím. Když doména leží ladem, tak to mám u Wedos (nákup/prodloužení) protože to je za nákupku a hromadí se mi tam peníze. Jakmile je potřeba s doménou hýbat, tak Subreg (všechna ověření jdou jen přes email).

.com/.net/.org/.info - GoDaddy + kupón

.biz - registruju u GoDaddy, na prodloužení jdu k Dynadot. U GoDaddy chybí kupón.

.eu - podle ceny

.me - u GoDaddy

Jiné koncovky už nemám.

Pepi.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 60
Registrace: 05.11.2012
Drago píše:
Forpsi už dumpingové ceny zrušilo :(

.cz - Dřív jsem kupoval u Forpsi (cena), převáděl k Subregu (administrace, rychlé operace jako změna vlastníka), prodlužoval u Wedos (cena), pak zpět k Subregu. Teď nevím. Když doména leží ladem, tak to mám u Wedos (nákup/prodloužení) protože to je za nákupku a hromadí se mi tam peníze. Jakmile je potřeba s doménou hýbat, tak Subreg (všechna ověření jdou jen přes email).

.com/.net/.org/.info - GoDaddy + kupón

.biz - registruju u GoDaddy, na prodloužení jdu k Dynadot. U GoDaddy chybí kupón.

.eu - podle ceny

.me - u GoDaddy

Jiné koncovky už nemám.



Díky moc za obsáhle info:-)

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Teď mi došlo že jsem ti neodpověděl na druhou část otázky.

.cz - nejlevnější je Hexageek, který to dotuje 1 CZK. Dřív měli nějaký problém s placení, ale to už zřejmě pominulo. Takže když chceš ušetřit tak koupit tam a převést k oblíbenému registrátorovi. Jinak ostatní mají za 125 CZK (bez DPH) prodloužení/registrace. Což je nákupka. Nedávno dělal akci Český Hosting za 100 CZK registrace. Největší co jsem kdy zažil měl Active 24 na své narozeniny. Tam snad šli za 15 CZK, ale akci utnuli hodně rychle. Domény jsou podle mě pro registrátory spíše prodělečný byznys.

gTLD - GoDaddy s kupónem na registraci je jasná volba. Na podzim měl ale Subreg akcičku na .com/.net a to vycházelo velmi hezky pokud jsi plátce DPH. Jinak GoDaddy cca jednou za měsíc vydává slevový kód na registraci .com/.net/.org za 1 USD, ale musíš platit kreditkou. Na prodlužování má akční kupóny téměř vždy cena je cca 8 USD. Občas se mi nechtějí hledat pak tě vyjde prodloužení s horším kupónem na 8,5 USD. U .biz mám občas problém proto Dynadot.

Jinak to chce sledovat promo akce. Třeba Dynadot má občas akci na předplacení. Třeba si předplatíš 10 USD a oni přihodí 10 ze svého. Mám tam zmíněné .biz, ale minulý rok jsem přes ně i něco chytal.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Včera jsem registroval automaticky doménu na Savaně a nemile mě překvapilo zdražení CZ domény.... :(

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Pár věcí ti tam chybí. Například u prodloužení .eu ti chybí wedos za 110, czechia je prodává teď za 49. Jinak dobrý projekt.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Drago píše:
Já jsem s nimi u domén žádný problém nezaregistroval. Anebo mi unikla nějaká kauza?


Neunikla, ale oni se s Wladassem nemají rádi :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Tak to potom jo :)

-- 17.04.2013 19:55 --

Teď koukám, že u Dexus hostingu mají .cz za 100 CZK dexus-hosting.cz/sluzby/domeny/

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Oni mě nemají rádi :) Ani se nedivím a nedodali a nedodají ceník, takže nebudou v seznamu :) Jejich chyba, využívá to fakt ranec lidí např dle GA :) Ale chápu, že raději spamují na WT než aby zacílili na potencionální zákazníky :) Ne každý má hold tolik času.

destinator
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 3
Registrace: 25.03.2013
Mimo CZ a EU domén většinou u Godaddy

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se